Zamknij

Pilica za burtą rozgrywek o Puchar Polski. Przegrała z Tygrysem

11:16, 30.03.2023 źródło facebook.com/PilicaBialobrzegi Aktualizacja: 11:17, 30.03.2023
Skomentuj Fot. M. Adamski / Bialobrzegi24.net Fot. M. Adamski / Bialobrzegi24.net

W meczu 1/8 finału forBet Mazowieckiego Pucharu Polski Pilica Białobrzegi przegrała z V-ligowym Tygrysem Huta Mińska 0-2.

Pierwsza połowa w której naprawdę żadna ze stron nie narzucała zbyt wysokiego tempa i kiedy wszyscy myśleli, że zakończy się remisem w 38 minucie spotkania po składnej akcji gospodarzy na prowadzenie wyprowadził ich Teodorski. Druga połowa zaczęła się od ataków Pilicy, jednak w 59 minucie Tygrys wyprowadził drugą skuteczną akcję i ponownie Teodorski zdobył drugą bramkę w tym meczu. Nasz zespół ruszył do ataków, jednak po strzałach Konrada Rudnickiego czy też Aleksandra Stawiarza piłka nie znalazła drogi do bramki i ostatecznie Pilica poniosła porażkę i odpadła z rozgrywek pucharowych.

Do dalszej serii gier awansowały zespoły: Tygrys Huta Mińska, Legii II Warszawa, Pogoni Grodzisk Mazowiecki, Legionovii Legionowo, Broni Radom, Wisły II Płock oraz KTS Weszło. Ostatnia drużyna awansuje z pary KC CK Troszyn – Błonianka Błonie.

Teraz przed Pilicą walka w lidze. W XXII kolejce Pilica zmierzy się na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 2 kwietnia o godzinie 12.

Tygrys Huta Mińska – Pilica Białobrzegi 2-0 (1-0)

Bramki: Teodorski 38, 59

Pilica: Koptas – Uziębło, Walasek, Wiatrak, Wojtysiak, Świątek (61 Gliński), Zawadzki, Grober, Dohojda, Bućko (46 Stawiarz), Rudnicki (61 Winiarski)