Zamknij

Przełamanie Pilicy na pożegnanie piłkarskiej jesieni w Białobrzegach!

15:52, 13.11.2021 Bialobrzegi24.net
Skomentuj Pilica Białobrzegi - KS Kutno 3:1 (fot. Bialobrzegi24.net) Pilica Białobrzegi - KS Kutno 3:1 (fot. Bialobrzegi24.net)
Podopieczni Tomasza Grzywny po sześciu meczach bez zwycięstwa wreszcie się przełamali, i pokonali na własnym obiekcie KS Kutno 3:1 (1:0).

Do przerwy popularni „Gęsiarze” mieli lekką przewagę, jednak udało się ją udokumentować dopiero w ostatniej minucie. Po zamieszaniu w polu karnym futbolówkę do siatki posłał Maciej Kencel.

Od początku drugiej połowy inicjatywę przejęli goście z Kutna. Świetnie w bramce Pilicy spisywał się jednak Filip Adamczyk. Skapitulował dopiero w 70.minucie, kiedy został pokonany z rzutu karnego.

Gospodarze szybko jednak się otrząsnęli. Z rzutu wolnego w samo okienko bramki rywali trafił Konrad Paterek. W 81.minucie strzelec drugiej bramki dla Pilicy odebrał piłkę obrońcy, wbiegł w pole karne i podał do Bartłomieja Niedzieli, który tylko dopełnił formalności.

Pilicę w tym roku kalendarzowym czekają jeszcze dwa mecze w ramach rozgrywek III ligi. Oba rozegrają na wyjazdach.