Szkoleniowiec przez ostatni czas miał rozbrat z piłką. W przeszłości pracował m.in. w Radomiaku, Broni Radom, Pilicy Białobrzegi, Oskarze Przysucha, Prochu Pionki, Polonii Iłża, Wulkanie Zakrzew, Drogowcu Jedlińsk, czy Legionovii Legionowo.
- Po rozmowach trenera z zarządem cel jest jasny - powrót do Klasy A. Drużyna jest bardzo zmotywowana do działania, a trener Strzemiński to najlepszy transfer jaki mogliśmy zrobić po spadku do Bundesligi. W pierwszym ligowym meczu pod wodzą trenera Strzemińskiego podejmiemy na własnym boisku Iskrę Zbrosza Duża - uważają działacze MKS Wyśmierzyce.
(mat)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bialobrzegi24.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz