Sport

Zamknij

Znany w regionie trener wraca na ławkę. Poprowadzi MKS Wyśmierzyce

Bialobrzegi24.net 10:55, 30.08.2021 Aktualizacja: 01:56, 16.10.2025
Skomentuj Znany w regionie trener wraca na ławkę. Poprowadzi MKS Wyśmierzyce Bolesław Strzemiński pracował też m.in. w Mazowszu Grójec
Jeden z najbardziej znanych i charyzmatycznych trenerów w regionie Bolesław Strzemiński wraca do pracy trenerskiej. Tym razem poprowadzi MKS Wyśmierzyce - informuje portal RadomSport.pl.

Szkoleniowiec przez ostatni czas miał rozbrat z piłką. W przeszłości pracował m.in. w Radomiaku, Broni Radom, Pilicy Białobrzegi, Oskarze Przysucha, Prochu Pionki, Polonii Iłża, Wulkanie Zakrzew, Drogowcu Jedlińsk, czy Legionovii Legionowo.

- Po rozmowach trenera z zarządem cel jest jasny - powrót do Klasy A. Drużyna jest bardzo zmotywowana do działania, a trener Strzemiński to najlepszy transfer jaki mogliśmy zrobić po spadku do Bundesligi. W pierwszym ligowym meczu pod wodzą trenera Strzemińskiego podejmiemy na własnym boisku Iskrę Zbrosza Duża - uważają działacze MKS Wyśmierzyce.

(mat)

(Bialobrzegi24.net)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bialobrzegi24.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%