Zamknij

Pilica słabsza od Wisły. Wysoka porażka piłkarzy z Białobrzegów

13:09, 27.01.2022 Bialobrzegi24.net
Skomentuj
W kolejnym sparingu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi przegrała z II-ligową Wisłą Puławy 0-6. Mecz rozegrano w Puławach.

Spotkanie toczyło się w żywym tempie, obie drużyny starały się atakować, ale inicjatywa od początku należała do gospodarzy. Wynik otworzył w 27 minucie Banach wykańczając dobre podanie od Kondrackiego. Kilka minut później z bliska na 2:0 podwyższył Bartosiak. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zmarnował. Nasz zespół również miał swoje okazje do zdobycia gola, jednak zabrakło wykończenia. W drugiej odsłonie wynik podwyższył Paluchowski, któremu asystował Ednilson. Autorem następnych dwóch goli był Kacprzycki.

- Graliśmy z naprawdę dobrym przeciwnikiem, jednak wynik jest zdecydowanie za wysoki. No cóż przygotowujemy się dalej – podsumował trener Tomasz Grzywna.

W meczu z Wisłą z różnych powodów nie mogli zagrać Bartłomiej Michalski oraz Adrian Karasek.

W naszym zespole testowany był zawodnik z Kamerunu, ale wypadł słabo i podziękowano mu za grę. Po raz kolejny zagrali Kacper Wieczorek z Championa Warszawa oraz Kacper Pankowski z Radomiaka II Radom. Po testach w Gks Jastrzębie do zespołu wrócił Oskar Natorski.

W kolejnym sparingu Pilicy zmierzy się na własnym stadionie z IV-ligową Victorią Sulejówek. Mecz rozegrany zostanie w Białobrzegach 29 stycznia o godzinie 11.30

Wisła Puławy – Pilica Białobrzegi 6-0 (3-0)
Bramki: Banach 27, Bartosiak 37, Drozdowicz 45, Paluchowski 54, Kacprzycki 56, 70
Pilica: Adamczyk – Kencel, Å»urawski, Walasek, Klinicki, Rawski, Korczakowski, Imiołek, Paterek, Winiarski, testowany oraz Natorski (bramkarz), Uziębło, Wieczorek, Bykowski, Zawadzki, Król, Niedziela, Pankowski