Zielona-energia.com zacieśnia współpracę z Pilicą Białobrzegi i miastem

1 grudnia 2021 11:26; Bialobrzegi24.net

W środę na stadionie miejskim podpisano nową umowę sponsorską pomiędzy firmą zielona-energia.com a Miejskim Klubem Sportowym Pilica Białobrzegi.

Adam Bolek (burmistrz Białobrzegów), Łukasz Fonfara (prezes zielona-energia.com), Jacek Kacprzak (prezes Pilicy Białobrzegi)
Adam Bolek (burmistrz Białobrzegów), Łukasz Fonfara (prezes zielona-energia.com), Jacek Kacprzak (prezes Pilicy Białobrzegi)

Firma, której właścicielem jest pochodzący z Białobrzegów Łukasz Fonfara, współpracuje z klubem od początku tego roku. Jej logotypy - obok drugiego głównego sponsora, firmy Nexans - są widoczne na stadionie i strojach pierwszej drużyny.

Nowa umowa ma obowiązywać przez cały przyszły rok. Przewiduje ona zwiększenie dotychczasowego finansowego zaangażowania po stronie potentata z branży fotowoltaicznej w białobrzeski klub. – Wierzymy, że ten dodatkowy zastrzyk gotówki będzie dla klubu pomocny w III-ligowych bojach – podkreślił Łukasz Fonfara, prezes zielona-energia.com.

Jak dodał, jego firma zdecydowała się zacieśnić współpracę nie tylko z Pilicą, ale też z lokalnym samorządem. – Będziemy sponsorem większości imprez zaplanowanych na 2022 rok na terenie powiatu – poinformował Fonfara.

- Cieszę się, że klub sportowy ma stabilny fundament do tego, aby działać w III lidze. Od września uruchomiliśmy sekcję koszykówki. Mamy sekcje lekkiej atletyki i boksu. To wszystko powoduje, że klub zaczyna działać coraz szerzej, m.in. takim sponsorom, jak Zielona Energia – zauważył podczas konferencji prasowej burmistrz Adam Bolek. Włodarz zaznaczył jednocześnie, że "bez tego wsparcia klub na pewno nie funkcjonowałby na tak wysokim poziomie, jak obecnie".

Jak powiedział Łukasz Fonfara, zielona-energia.com jest jednym z pięciu największych dostawców systemu fotowoltaicznych w Polsce. - Skoro w tak trudnych, niestabilnych czasach pomagamy klubowi, to w czasach stabilnych będziemy pomagać tym bardziej - zadeklarował.

- Wychowałem się tutaj. Cieszę się, że możemy pomóc klubowi i miastu. Wierzymy, że przyniesie to fajne efekty – podsumował Fonfara.

Na półmetku rozgrywek Pilica, która jest beniaminkiem III ligi, zajmuje jedenaste miejsce w tabeli.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

www.prezydent.pl

Uczestnicy Warsztów Terapii Zajęciowej Olszynka odwiedzili Pierwszą Damę RP

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Podczas wizyty w Białobrzegach we wrześniu 2021 roku Małżonka Prezydenta odwiedziła Warsztat Terapii Zajęciowej „Olszynka”. Zachęcała wtedy społeczność placówki do wizyty w Warszawie. Podopieczni i opiekunowie skorzystali z...

Dodano: 21 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska
Powiat Białobrzeski/Facebook

Przebudowa drogi Stanisławów – Pnie staje się faktem

  • Aktualności
  • Promna

Podpisano umowę na przebudowę drogi relacji Stanisławów – Pnie!

Dodano: 20 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska

Pilica Białobrzegi testuje zawodnika Legii Warszawa

  • Sport
  • Białobrzegi

Kacper Imiołek przebywa obecnie na testach w III-ligowej Pilicy Białobrzegi. W ostatnich miesiącach 18-latek występował w zespole Legii w Centralnej Lidze Juniorów - informuje serwis Legia.Net.

Dodano: 20 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

II edycja turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – BEGI FUTSAL CUP 2022

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do wzięcia udziału w II edycji turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – BEGI FUTSAL CUP 2022. Patronem medialnym imprezy jest portal Bialobrzegi24.net.

Dodano: 18 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa
Fot. KP PSP w Białobrzegach

Trwają akcje ratownicze! Nawałnica przeszła przez powiat białobrzeski

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Trwają akcje ratownicze w powiecie białobrzeskim związane z przejściem nawałnicy.

Dodano: 17 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net