Wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w białobrzeskim kościele z zespołem TULIA

20 grudnia 2021 13:31; Karolina Adamska

Już w najbliższą niedzielę, II dzień świąt, o godzinie 18.00 w murach białobrzeskiego kościoła rozbrzmią najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej - zespołu TULIA. Wspólne kolędowanie jest pięknym staropolskim zwyczajem, którym podsumujemy okres Świąt Bożego Narodzenia.


Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu tak zacnych artystek stworzą zjawiskową, niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że w Państwa sercach zagości nadzieja, pokój i radość. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób, aby w pełni poczuć magię świąt.

Koncert Kolęd i Pastorałek jest wydarzeniem bezpłatnym i zorganizowany zostanie z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.

Organizatorami świątecznego koncertu jest Proboszcz Parafii pw. Świętej Trójcy w Białobrzegach – ks. Artur Hejda oraz Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi – Adam Bolek.

Pragniemy zaznaczyć, że zespół muzyczny TULIA to zwyciężczynie konkursu „Premier” podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zdobywczynie nagrody Akademii Fonograficznej „Fryderyk” za fonograficzny debiut roku. Reprezentantki Polski w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

(informacja prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net