Włamał się do dawnej dyskoteki. Po kilkunastu godzinach wpadł w ręce policjantów

10 listopada 2022 14:33; Informacja prasowa

Białobrzescy mundurowi potrzebowali tylko kilkunastu godzin na zatrzymanie 38-latka, który włamał się do budynku dawnej dyskoteki na terenie miasta Białobrzegi. Jak się okazało na swoim koncie miał również inne przestępstwa. Podejrzany już usłyszał zarzuty teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Obraz autorstwa jcomp na Freepik
Obraz autorstwa jcomp na Freepik

W miniony wrotek miejscowa Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do budynku byłej dyskoteki na terenie miasta Białobrzegi. Włamywacz po pokonaniu zabezpieczeń budynku, z wnętrza ukradł różnego rodzaju sprzęty elektroniczne oraz wyposażenie warte łącznie ponad 2500 złotych.

Miejscowi kryminalni szybko wytypowali podejrzanego. 38-latek został zatrzymany już po kilkunastu godzinach . Mundurowi ustalili także, że mężczyzna na przełomie października i listopada tego roku dopuścił się kradzieży dwóch rowerów na terenie miasta. Mężczyzna już usłyszał zarzuty, do których się przyznał.

Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jak zostanie ukarany 38-latek zdecyduje niebawem sąd.

Autor: mł.asp. Ewa Kozyra

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Iwona Śliwa: odwołano mnie ze stanowiska na podstawie pomówień i insynuacji

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Publikujemy oświadczenie, jakie wydała Iwona Śliwa, którą zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał bez wypowiedzenia ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 6 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Policja.pl

Okradł mieszkanie w Białobrzegach. Teraz może "posiedzieć" nawet 10 lat

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Białobrzescy policjanci zatrzymali 40-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w...

Dodano: 5 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Wiadomo dlaczego odwołano dyrektor liceum w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego opublikowano uchwałę w sprawie odwołania bez wypowiedzenia Pani Iwony Śliwy ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 4 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. lobialobrzegi.pl

Trzęsienie ziemi w białobrzeskim liceum! Ujawniono nieprawidłowości

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał ze stanowiska długoletnią dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej, Iwonę Śliwę.

Dodano: 1 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Wnętrza budynku OSP w Kożuchowie (fot. Bialobrzegi24.net)

Wyśmierzyce. Po remoncie dachu: grzyb, odpadające tynki i basen na podłodze

  • Aktualności
  • Wyśmierzyce

Mieszkańcy miejscowości Kożuchów w gminie Wyśmierzyce skarżą się, że przez źle wykonany remont dachu, dewastacji ulega budynek miejscowej remizy.

Dodano: 30 listopada 2022 r. Komentowano: 3 razy Autor: Bialobrzegi24.net