Tomasz Grzywna nie jest już trenerem piłkarzy Pilicy Białobrzegi

15 marca 2022 08:55; Bialobrzegi24.net

Po dwóch porażkach z rzędu na starcie rundy rewanżowej III ligi, zarząd Pilicy Białobrzegi podjął decyzję o zakończeniu współpracy z dotychczasowym szkoleniowcem, Tomaszem Grzywną. Jego miejsce na ławce trenerskiej zajmie 46-letni Mariusz Sawa.

Tomasz Grzywna
Tomasz Grzywna

Tomasz Grzywna prowadził Pilicę od początku sezonu 2019/2020. Wywalczył z klubem awans do III ligi, a także zdobył Puchar Polski na szczeblu okręgu radomskiego.

Nowym trenerem Pilicy został Mariusz Sawa. 46-letni szkoleniowiec w swojej pracy trenerskiej prowadził m.in. Motor Lublin, Wisłę Puławy, Polonię Przemyśl, Ks Wiązownica, a ostatnio Tygrys Huta Mińska.

Nowy szkoleniowiec dzisiaj zostanie przedstawiony drużynie i o godzinie 18 poprowadzi pierwsze zajęcia. Jako trener Pilicy zadebiutuje w sobotę 26 marca w wyjazdowym meczu z Mamrami Giżycko.

Po 20 kolejkach klub z Białobrzegów zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. Beniaminek III ligi ma obecnie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net