Taneczne lato. Białobrzegi przyciągają najlepszych!

19 lipca 2021 13:54; Informacja prasowa

Początek wakacji w Białobrzegach był bardzo taneczny i na najwyższym poziomie. W przeciągu dwóch tygodni w mieście nad Pilicą pojawili się topowi instruktorzy i tancerze z całej Polski.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

To białobrzeskie przyciąganie miało miejsce dzięki szkole tańca Kosmos. Najpierw instruktorzy z najwyższej półki szkolili młodych tancerzy z grup RAKIETKI i DZIECI KOSMOSU, następnie do Kosmosu potrenować przyjechała najlepsza w kraju ekipa taneczna w stylu animation/popping. W ciągu ostatnich dwóch tygodni w Białobrzegach, była okazja potańczyć z takimi tancerzami jak SYPI, RUDA, NELCIA, POLSSKY, UFO, ŻABKA, a nawet tancerka i raperka - RYFA RI. To właśnie oni szkolili białobrzeskich tancerzy i pomagali im jeszcze bardziej się rozwinąć. Praca z najlepszymi szkoleniowcami była możliwa dzięki zaangażowaniu i rozwojowi dzieciaków, które w minionym sezonie, mimo trwającej pandemii i lockdownów, mocno trenowały i osiągały sukcesy na ogólnopolskich turniejach tańca online. To właśnie ich rosnący poziom taneczny, pozwala z takich warsztatów wyciągnąć maksymalną dawkę wiedzy i umiejętności. Jednak warsztaty to nie wszystko. W Białobrzegach, już po raz czwarty, zawitała na treningi ekipa STILLUSIONS. W grupie tej są tancerze z Krakowa, Opola, Lublina, Gdańska i oczywiście nasz tancerz lokalny - Łukasz UFO Łukomski. Aktualnie STILLUSIONS CREW przygotowują się do pokazów i warsztatów ROBO JAM w Lublinie. Przy tej okazji białobrzeski Kosmos odwiedził także tancerz o ksywce Fusion, który właśnie wrócił z tanecznej wyprawy do Kaliforni, co dało okazje do poznania kilku poppingowych ciekawostek i smaczków zza wielkiej wody. Białobrzegi odwiedzili uczestnicy takich programów jak You Can Dance, finaliści programu Mam Talent, zwycięzcy największych tanecznych turniejów w tym kraju, ikony tańca w Polsce. Takie sytuacje będą miały miejsce w Białobrzegach coraz częściej, bo taneczna grawitacja rośnie tutaj w siłę.

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Adam Bolek (burmistrz Białobrzegów), Łukasz Fonfara (prezes zielona-energia.com), Jacek Kacprzak (prezes Pilicy Białobrzegi)

Zielona-energia.com zacieśnia współpracę z Pilicą Białobrzegi i miastem

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W środę na stadionie miejskim podpisano nową umowę sponsorską pomiędzy firmą zielona-energia.com a Miejskim Klubem Sportowym Pilica Białobrzegi.

Dodano: 1 grudnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 211

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" m.in. materiały o umowie partnerstwa 19 samorządów z północnego Mazowsza na rzecz budowy kolei z Przasnysza przez Zegrze do Warszawy...

Dodano: 30 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Laureaci Białobrzeskiego Festiwalu Piosenki

XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory (FOTO i VIDEO)

  • Kultura
  • Białobrzegi

W piątek w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 odbył się XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory. Patronat medialny sprawował portal Bialobrzegi24.net.

Dodano: 28 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi

Mecz odwołany. Koniec piłkarskiego roku dla Pilicy Białborzegi

  • Sport
  • Białobrzegi

Śnieg, jaki spadł na boisku Znicza Biała Piska uniemożliwił rozegranie zaplanowanego na sobotę meczu. Miało być to pierwsze spotkanie z rundy wiosennej rozegrane awansem.

Dodano: 27 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Różowo, nietypowo, kolorowo

  • Po godzinach
  • Białobrzegi

Fundacja Koalicja Dla Młodych rozchmurza jesienne humory. Przy siedzibie Fundacji na ulicy Reymonta pojawiła się RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY. Jest oryginalna, wesoła, rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. To nowy, ciekawy punkt na mapie Biał...

Dodano: 26 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Inforamacja prasowa