Taneczne lato. Białobrzegi przyciągają najlepszych!

19 lipca 2021 13:54; Informacja prasowa

Początek wakacji w Białobrzegach był bardzo taneczny i na najwyższym poziomie. W przeciągu dwóch tygodni w mieście nad Pilicą pojawili się topowi instruktorzy i tancerze z całej Polski.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

To białobrzeskie przyciąganie miało miejsce dzięki szkole tańca Kosmos. Najpierw instruktorzy z najwyższej półki szkolili młodych tancerzy z grup RAKIETKI i DZIECI KOSMOSU, następnie do Kosmosu potrenować przyjechała najlepsza w kraju ekipa taneczna w stylu animation/popping. W ciągu ostatnich dwóch tygodni w Białobrzegach, była okazja potańczyć z takimi tancerzami jak SYPI, RUDA, NELCIA, POLSSKY, UFO, ŻABKA, a nawet tancerka i raperka - RYFA RI. To właśnie oni szkolili białobrzeskich tancerzy i pomagali im jeszcze bardziej się rozwinąć. Praca z najlepszymi szkoleniowcami była możliwa dzięki zaangażowaniu i rozwojowi dzieciaków, które w minionym sezonie, mimo trwającej pandemii i lockdownów, mocno trenowały i osiągały sukcesy na ogólnopolskich turniejach tańca online. To właśnie ich rosnący poziom taneczny, pozwala z takich warsztatów wyciągnąć maksymalną dawkę wiedzy i umiejętności. Jednak warsztaty to nie wszystko. W Białobrzegach, już po raz czwarty, zawitała na treningi ekipa STILLUSIONS. W grupie tej są tancerze z Krakowa, Opola, Lublina, Gdańska i oczywiście nasz tancerz lokalny - Łukasz UFO Łukomski. Aktualnie STILLUSIONS CREW przygotowują się do pokazów i warsztatów ROBO JAM w Lublinie. Przy tej okazji białobrzeski Kosmos odwiedził także tancerz o ksywce Fusion, który właśnie wrócił z tanecznej wyprawy do Kaliforni, co dało okazje do poznania kilku poppingowych ciekawostek i smaczków zza wielkiej wody. Białobrzegi odwiedzili uczestnicy takich programów jak You Can Dance, finaliści programu Mam Talent, zwycięzcy największych tanecznych turniejów w tym kraju, ikony tańca w Polsce. Takie sytuacje będą miały miejsce w Białobrzegach coraz częściej, bo taneczna grawitacja rośnie tutaj w siłę.

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Burmistrz Adam Bolek i prezes firmy EnergoSter Sp. z o.o. Mariusz Mejka

Nowy inwestor wchodzi do Białobrzegów

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W Specjalnej Strefie Ekonomicznej zainwestuje firma EnergoSter. Gmina Białobrzegi sprzedała działkę, na której inwestor wybuduje zakład pracy.

Dodano: 29 lipca 2021 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. KPP w Białobrzegach

Święto Policji w Białobrzegach. Awanse odebrało 16 stróżów prawa

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

23 lipca policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach obchodzili swoje Święto. W 102 rocznicę powstania Policji Państwowej wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Dodano: 28 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 193

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy, m.in. o utworzeniu nowego oddziału neurologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach, inwestycjach sportowych w gminie Rzewnie i...

Dodano: 27 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Pięciu nowych zawodników w Pilicy! To jeszcze nie koniec transferów

  • Sport
  • Białobrzegi

W ostatnim czasie białobrzeski klub zakontraktował pięciu nowych futbolistów.

Dodano: 26 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Zakończyła się Wakacyjna Podróż z Klementynką

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

23.07.2021 zakończyliśmy 3 tygodnie Wakacyjnej Podróży z Klementyną. To projekt, który zapewnił dzieciom z terenów wiejskich powiatu białobrzeskiego opiekę, edukację i aktywnie spędzony czas w okresie wakacyjnym.

Dodano: 26 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa