Święto Policji w Białobrzegach. Awanse odebrało 16 stróżów prawa

28 lipca 2021 12:05; Informacja prasowa

23 lipca policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach obchodzili swoje Święto. W 102 rocznicę powstania Policji Państwowej wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Fot. KPP w Białobrzegach
Fot. KPP w Białobrzegach


Na sali konferencyjnej w Nowym Kiełbowie o godzinie 12:00 odbyła się uroczysta zbiórka z udziałem przedstawicieli władz samorządowych i instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa na terenie powiatu białobrzeskiego, kadry kierowniczej, oraz awansowanych funkcjonariuszy.

Podczas uroczystej zbiórki odczytany został list przesłany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu insp. Waldemara Wołowca, skierowany do wszystkich policjantek, policjantów i pracowników Policji. Insp. Jacek Sułecki Komendant Powiatowy Policji w Białobrzegach podziękował wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji za zaangażowanie w codzienną służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Z okazji Święta Policji Komendant Sułecki złożył wszystkim serdeczne życzenia, które skierował również do bliskich funkcjonariuszy.

Następnie Komendant Powiatowy Policji w Białobrzegach insp. Jacek Sułecki w asyście I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach mł. insp. Grzegorza Mikołajczyka  wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne 16 funkcjonariuszom gratulując awansu, a także podziękował za trudną i odpowiedzialną służbę.

Na zakończenie życzenia białobrzeskim funkcjonariuszom złoży przedstawiciel władz samorządowych Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego Pan Bartłomiej Kowalczyk, który w swoim przemówieniu podziękował za służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Białobrzeskiego. Gratulował policjantom osiągnięć i sukcesów w pracy. Podczas wystąpienia padło wiele miłych słów i podziękowań za trud codziennej służby.

Z uwagi na sytuację pandemiczną, liczba uczestników podczas tegorocznej uroczystości była znacznie ograniczona i miała charakter zamknięty.

(mł. asp. Ewa Kozyra)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Szkolenia w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego prowadzi nie tylko działalność doradczą i pomocową dla organizacji pozarządowych, ale także szkoleniową.

Dodano: 27 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. archiwum Bialobrzegi24.net

Pilica Białobrzegi wraca na zwycięską ściężkę! Pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn

  • Sport
  • Białobrzegi

W spotkaniu X kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn 2:1.

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Wielki powrót sekcji szachowej do Białobrzegów – MGOK otwiera nabór!

  • Kultura
  • Białobrzegi

Po długiej przerwie, szachy znowu w Białobrzegach! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności na zajęcia które startują już w październiku!

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Zdecyduj co powstanie w Twoim regionie!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 17 projektów w regionie radomskim i 29 ogólnowojewó...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Białobrzescy policjanci kolejny raz organizują zbiórkę krwi

  • Wkrótce
  • Powiat Białobrzeski

W czwartek 7 października 2021 r. w godz. 8:00 – 12:00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, przy ul. Żeromskiego 23 zaparkowany będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym po raz drugi w tym roku odbędzie się zbiórka krwi...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net