Stylowy weekend w Białobrzegach (ZDJĘCIA!)

10 maja 2021 11:32; Informacja prasowa

W weekend w Białobrzegach gościli tancerze reprezentujący najlepszą w kraju ekipę w stylu POPPING/ANIMATION - STILLUSIONS CREW.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe


Tancerze z Opola, Krakowa, Lublina, Gdańska i oczywiście reprezentant Białobrzegów, trenowali i pracowali nad swoim nowym show w szkole tańca Kosmos. To już trzecie spotkanie nad Pilicą, a tym razem pogoda pozwoliła tancerzom roztańczyć ulice naszego miasta. Fenomenalni popperzy tańczyli na stadionie, na osiedlu i oczywiście na ulicy Mikowskiej, gdzie znajduje się KOSMOS. Ekipa Stillusions stworzyła i nagrała aż siedem tanecznych prezentacji. Każde wideo będzie prezentowało i promowało nie tylko taniec i grupę STILLUSIONS, ale także Białobrzegi. Póki co możecie obejrzeć zdjęcia dokumentujące ich wizytę, a na efekty filmowe musicie chwilę poczekać...wiemy jednak, że wielu mieszkańców widziało ich pracę w ten weekend na żywo. Kto z Was miał okazję spotkać ich na ulicach Białobrzegów?

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Szkolenia w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego prowadzi nie tylko działalność doradczą i pomocową dla organizacji pozarządowych, ale także szkoleniową.

Dodano: 27 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. archiwum Bialobrzegi24.net

Pilica Białobrzegi wraca na zwycięską ściężkę! Pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn

  • Sport
  • Białobrzegi

W spotkaniu X kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn 2:1.

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Wielki powrót sekcji szachowej do Białobrzegów – MGOK otwiera nabór!

  • Kultura
  • Białobrzegi

Po długiej przerwie, szachy znowu w Białobrzegach! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności na zajęcia które startują już w październiku!

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Zdecyduj co powstanie w Twoim regionie!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 17 projektów w regionie radomskim i 29 ogólnowojewó...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Białobrzescy policjanci kolejny raz organizują zbiórkę krwi

  • Wkrótce
  • Powiat Białobrzeski

W czwartek 7 października 2021 r. w godz. 8:00 – 12:00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, przy ul. Żeromskiego 23 zaparkowany będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym po raz drugi w tym roku odbędzie się zbiórka krwi...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net