Spory ruch kadrowy w Pilicy. Odchodzi Michał Kucharczyk

16 lipca 2021 18:28; Bialobrzegi24.net

Po trzech ostatnich, a w sumie sześciu sezonach spędzonych w Pilicy Białobrzegi z klubem pożegnał się Michał Kucharczyk, który zasili szeregi beniaminka IV ligi, Energii Kozienice - donosi portal radomsport.pl.

Michał Kucharczyk (fot. Bialobrzegi24.net)
Michał Kucharczyk (fot. Bialobrzegi24.net)

Wcześniej z klubem pożegnali się Mateusz Gliński, który postanowił się skupić na grze w futsalowej drużynie Legii Warszawa oraz Bartosz Gemza, który zostanie wypożyczony do innego zespołu.

Beniaminek III ligi rozgląda się też za wzmocnieniami. Z informacji portalu RadomSport.pl wynika, że ba ostatniej prostej są negocjacje z Jakubem Chrzanowskim. Wychowanek Broni Radom występował już w Pilicy wiosną 2018 roku, ale ostatnie dwa i pół roku spędził w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Podobnie jest z Włodzimierzem Putonem, który grał w Pilicy, w sezonie 2016/2017, potem reprezentował barwy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a przez minione dwa lata Wisły Puławy.

Jak czytamy "na tapecie" pojawił się jeszcze temat gry w barwach Pilicy Szymona Stanisławskiego, brata Damiana, który z gry w Białobrzegach zrezygnował zimą tego roku. Ten rosły napastnik rodem z Radomia był ostatnio w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a wcześniej w Wiśle Puławy, Orletach Radzyń Podlaski, GKS Bełchatów i oczywiście Radomiaku Radom.

Pierwszy mecz towarzyski podopieczni trenera Tomasza Grzywny rozegrają już w najbliższą sobotę. O godzinie 11.00 zmierzą się na swoim boisku z IV-ligową Escolą Varsovia Warszawa.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Burmistrz Adam Bolek i prezes firmy EnergoSter Sp. z o.o. Mariusz Mejka

Nowy inwestor wchodzi do Białobrzegów

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W Specjalnej Strefie Ekonomicznej zainwestuje firma EnergoSter. Gmina Białobrzegi sprzedała działkę, na której inwestor wybuduje zakład pracy.

Dodano: 29 lipca 2021 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. KPP w Białobrzegach

Święto Policji w Białobrzegach. Awanse odebrało 16 stróżów prawa

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

23 lipca policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach obchodzili swoje Święto. W 102 rocznicę powstania Policji Państwowej wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Dodano: 28 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 193

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy, m.in. o utworzeniu nowego oddziału neurologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach, inwestycjach sportowych w gminie Rzewnie i...

Dodano: 27 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Pięciu nowych zawodników w Pilicy! To jeszcze nie koniec transferów

  • Sport
  • Białobrzegi

W ostatnim czasie białobrzeski klub zakontraktował pięciu nowych futbolistów.

Dodano: 26 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Zakończyła się Wakacyjna Podróż z Klementynką

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

23.07.2021 zakończyliśmy 3 tygodnie Wakacyjnej Podróży z Klementyną. To projekt, który zapewnił dzieciom z terenów wiejskich powiatu białobrzeskiego opiekę, edukację i aktywnie spędzony czas w okresie wakacyjnym.

Dodano: 26 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa