Spory ruch kadrowy w Pilicy. Odchodzi Michał Kucharczyk

16 lipca 2021 18:28; Bialobrzegi24.net

Po trzech ostatnich, a w sumie sześciu sezonach spędzonych w Pilicy Białobrzegi z klubem pożegnał się Michał Kucharczyk, który zasili szeregi beniaminka IV ligi, Energii Kozienice - donosi portal radomsport.pl.

Michał Kucharczyk (fot. Bialobrzegi24.net)
Michał Kucharczyk (fot. Bialobrzegi24.net)

Wcześniej z klubem pożegnali się Mateusz Gliński, który postanowił się skupić na grze w futsalowej drużynie Legii Warszawa oraz Bartosz Gemza, który zostanie wypożyczony do innego zespołu.

Beniaminek III ligi rozgląda się też za wzmocnieniami. Z informacji portalu RadomSport.pl wynika, że ba ostatniej prostej są negocjacje z Jakubem Chrzanowskim. Wychowanek Broni Radom występował już w Pilicy wiosną 2018 roku, ale ostatnie dwa i pół roku spędził w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Podobnie jest z Włodzimierzem Putonem, który grał w Pilicy, w sezonie 2016/2017, potem reprezentował barwy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a przez minione dwa lata Wisły Puławy.

Jak czytamy "na tapecie" pojawił się jeszcze temat gry w barwach Pilicy Szymona Stanisławskiego, brata Damiana, który z gry w Białobrzegach zrezygnował zimą tego roku. Ten rosły napastnik rodem z Radomia był ostatnio w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a wcześniej w Wiśle Puławy, Orletach Radzyń Podlaski, GKS Bełchatów i oczywiście Radomiaku Radom.

Pierwszy mecz towarzyski podopieczni trenera Tomasza Grzywny rozegrają już w najbliższą sobotę. O godzinie 11.00 zmierzą się na swoim boisku z IV-ligową Escolą Varsovia Warszawa.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Na DK48 wjechała w pojazd służby drogowej

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

We wtorek po godz. 8.00 na drodze krajowej nr 48 kobieta prowadząca auto osobowe wjechała w pojazd służby drogowej.

Dodano: 28 czerwca 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Finał programu stypendialnego Klementyny. Powstał utwór muzyczny i teledysk!

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Tego jeszcze nie było. Letni hit od Stypendystów Klementyny jest idealny na początek wakacji Fundacja Koalicja Dla Młodych już kolejny rok prowadzi program stypendialny – Stypendium Klementyna. Tym razem było trochę inaczej, wyjątkowo i z...

Dodano: 27 czerwca 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

A może na camping?

  • Aktualności
  • Mazowsze

A może by tak spędzić weekend pod mazowiecką chmurką? Przygodę, niezależność, a jednocześnie komfort mamy gwarantowane. Samorząd Mazowsza zachęca do zwiedzania regionu. Jest tu sporo atrakcji, a już niedługo odbędą się pierwsze...

Dodano: 27 czerwca 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Trasa S7 zablokowana po wypadku ciężarówki

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W pojeździe ciężarowym wystrzeliła opona. Zestaw przebił bariery rozdzielające oba pasy ruchu i przewrócił się na bok.

Dodano: 24 czerwca 2022 r. Komentowano: 2 razy Autor: Bialobrzegi24.net

To Ty decydujesz, co powstanie w Twojej okolicy!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Ostatni tydzień na oddanie głosu w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz projekt z regionu radomskiego i oddaj swój głos. Turniej dziecięcej piłki nożnej, instalacja holograficzna, festiwale, szkolenia dla kierowców czy budowy i...

Dodano: 21 czerwca 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny