Skąd wiadomo, że zaczęła się wiosna?

29 marca 2022 09:03; Informacja prasowa

To proste, młodzi ludzie zaczynają tańczyć na ulicach. Radość, zabawa, integracja, a jak się okazało także, atrakcja dla mieszkańców. Przechodnie się zatrzymują, uśmiechają, kierowcy pozdrawiają klaksonami, a tancerze ze szkoły tańca Kosmos dzielą się swoją pasją.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

W poniedziałek młodzi uczniowie z grup Rakietki i Dzieci Kosmosu odbyli wspólny trening na ulicy. Parking przed szkołą tańca został opanowany przez hip hopową muzykę i roztańczone dzieciaki.

„Uczymy naszych podopiecznych hip hopu, a jego źródła to ulice amerykańskich miast, rapowanie na schodach, tańczenie pod blokiem, dje rozkładający się na boiskach do koszykówki. Źródełko tej kultury i klimatu bije z wnętrz ludzi z zajawką, a nie wnętrz odpicowanych budynków. Fajnie, że na co dzień dajemy naszym klientom profesjonalnie przygotowane miejsce, ale doceniamy także wartość miejskich ulic. A do tego możemy podzielić się zajawką z przechodniami” - komentuje Łukasz UFO Łukomski.

Faktycznie grupa tancerzy okazała się być atrakcją, sami także świetnie się bawili. Ten wyjątkowy trening odbył się w grupie łączonej. To pozwoliło wspólnie ćwiczyć ekipom w różnym wieku i nie przyzwyczajonych do pracy razem.

„Chcemy w Kosmosie tworzyć społeczność połączoną pasją, Nasi tancerze są podzieleni na grupy otwarte i turniejowe, są w różnych grupach wiekowych, jedni tańczą hip hop, jeszcze inni trenują break dance. Jednak najważniejszy jest wspólny mianownik – miłość do tańca. Dzięki takim łączonym spotkaniom możemy im pokazać, że to co nas różni nie ma znaczenia. Bardziej istotne jest to co nas łączy. Jak zauważyliśmy po reakcjach ludzi, TO COŚ zrobiło wrażenie” - Kasia ŻABKA Miazga.

Przejeżdżające samochody zwalniały, kierowcy trąbili pozdrawiając tancerzy, zaskakująco głośne były pozdrowienia od kierowców ciężarówek. Uśmiechem dzielili się także przechodnie, spacerowicze i rowerzyści. Uczestnicy treningu zauważyli nawet kierowcę, który zatrzymał się i nagrywał ich popisy z samochodu. Tancerze dali energię widzom, widzowie tancerzom.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Ależ thriller na stadionie w Białobrzegach!

  • Sport
  • Białobrzegi

Pilica grając w ósemkę zdołała w ostatniej minucie dogrywki doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie jednak w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Legii II Warszawa, i to oni zagrają w mazowieckim finale Pucharu Polski.

Dodano: 18 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net