Skąd wiadomo, że zaczęła się wiosna?

29 marca 2022 09:03; Informacja prasowa

To proste, młodzi ludzie zaczynają tańczyć na ulicach. Radość, zabawa, integracja, a jak się okazało także, atrakcja dla mieszkańców. Przechodnie się zatrzymują, uśmiechają, kierowcy pozdrawiają klaksonami, a tancerze ze szkoły tańca Kosmos dzielą się swoją pasją.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

W poniedziałek młodzi uczniowie z grup Rakietki i Dzieci Kosmosu odbyli wspólny trening na ulicy. Parking przed szkołą tańca został opanowany przez hip hopową muzykę i roztańczone dzieciaki.

„Uczymy naszych podopiecznych hip hopu, a jego źródła to ulice amerykańskich miast, rapowanie na schodach, tańczenie pod blokiem, dje rozkładający się na boiskach do koszykówki. Źródełko tej kultury i klimatu bije z wnętrz ludzi z zajawką, a nie wnętrz odpicowanych budynków. Fajnie, że na co dzień dajemy naszym klientom profesjonalnie przygotowane miejsce, ale doceniamy także wartość miejskich ulic. A do tego możemy podzielić się zajawką z przechodniami” - komentuje Łukasz UFO Łukomski.

Faktycznie grupa tancerzy okazała się być atrakcją, sami także świetnie się bawili. Ten wyjątkowy trening odbył się w grupie łączonej. To pozwoliło wspólnie ćwiczyć ekipom w różnym wieku i nie przyzwyczajonych do pracy razem.

„Chcemy w Kosmosie tworzyć społeczność połączoną pasją, Nasi tancerze są podzieleni na grupy otwarte i turniejowe, są w różnych grupach wiekowych, jedni tańczą hip hop, jeszcze inni trenują break dance. Jednak najważniejszy jest wspólny mianownik – miłość do tańca. Dzięki takim łączonym spotkaniom możemy im pokazać, że to co nas różni nie ma znaczenia. Bardziej istotne jest to co nas łączy. Jak zauważyliśmy po reakcjach ludzi, TO COŚ zrobiło wrażenie” - Kasia ŻABKA Miazga.

Przejeżdżające samochody zwalniały, kierowcy trąbili pozdrawiając tancerzy, zaskakująco głośne były pozdrowienia od kierowców ciężarówek. Uśmiechem dzielili się także przechodnie, spacerowicze i rowerzyści. Uczestnicy treningu zauważyli nawet kierowcę, który zatrzymał się i nagrywał ich popisy z samochodu. Tancerze dali energię widzom, widzowie tancerzom.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Zaskakujące informacje ws. makabrycznego wypadku w miejscowości Małe Boże

  • Aktualności
  • Stromiec

Znany jest sprawca wypadku w miejscowości Małe Boże. To 19-latka, która twierdziła dotąd, że była pasażerką. - Okazało się, że to jednak ona siedziała za kierownicą.

Dodano: 3 października 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Straszny wypadek w gminie Stromiec! Audi przecięte na pół

  • Aktualności
  • Stromiec

W niedzielę po godz. 20.00 na drodze relacji Stromiec - Boże doszło do poważnego wypadku. Na skutek zderzenia osobowe audi zostało wręcz przecięte na pół. Drugie z aut biorących w wypadku - osobowy opel leży na boku.

Dodano: 2 października 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
SP ZOZ w Białobrzegach (fot. Bialobrzegi24.net)

Donald Tusk w Białobrzegach. Wicestarosta i PGNiG reagują

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zakład Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach dostał od PGNiG za to, że placówka… zużyła za mało gazu.

Dodano: 30 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Konferencja prasowa przed SP ZOZ w Białobrzegach

Donald Tusk w Białobrzegach. Chodzi o karę za ogrzewanie dla SP ZOZ

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W piątek przed budynkiem SP ZOZ w Białobrzegach odbyła się konferencja z udziałem lidera Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska.

Dodano: 30 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. materiały prasowe

W Stawiszynie odbyły się manewry z udziałem psów specjalnych

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Przewodnicy psów służbowych kolejny raz spotkali się na ćwiczeniach zorganizowanych w Oddziale Zewnętrznym w Stawiszynie. W szkoleniu uczestniczyli przewodnicy psów z Aresztu Śledczego w Grójcu oraz z Zakładu Kynologii Policyjnej. Wspólne...

Dodano: 29 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa