Ruszyły zapisy na kolejną edycję Białobrzeskich Regat Kajakowych

23 lipca 2021 15:07; Karolina Adamska

Od dziś można zapisywać się na trzecią edycję Białobrzeskich Regat Kajakowych nad Pilicą. Impreza odbędzie się 29 sierpnia.
Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach oraz firmy zajmujące się wypożyczaniem kajaków nad Pilicą: kajaczek.pl, Wincent Sport oraz białobrzeski WOPR. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Regaty kajakowe to cykliczne wydarzenie nad Pilicą, które cieszy się dużą popularnością. Uczestniczyć w niej mogą wszyscy mieszkańcy Ziemi Białobrzeskiej oraz goście, którzy preferują aktywny wypoczynek w kajaku. Regaty w tym roku składać się będą ze spływu kajakowego na odcinku Przybyszew – Białobrzegi (9 km) oraz konkurencji sprawnościowo-szybkościowych na białobrzeskim jeziorze. Imprezie towarzyszyć będą pokazy ratownictwa wodnego przeprowadzone przez ratowników WOPR z Białobrzegów. Wydarzenie zakończy wspólny rodzinny piknik nad stanicą WOPR w Białobrzegach.
Biuro Regat mieścić się będzie w Białobrzegach nad jeziorem. Tutaj uczestnicy będą się rejestrować oraz stąd będą przewożeni autokarem na linię startu w górze rzeki. Na każdego uczestnika Białobrzeskich Regat Kajakowych czeka atrakcyjny pakiet startowy: pamiątkowy medal, talon na posiłek oraz oryginalny gadżet.
Udział w regatach jest bezpłatny (opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na konto uczestnika po udziale w wydarzeniu).
Zapisy odbywają się przez platformę slotmarket.pl: https://slotmarket.pl/event/details/336/biaobrzeskie-regaty-kajakowe-nad-pilic?fbclid=IwAR0dltwFvgATmlKpHFlUUu7n5Iv8beMZzvjRtlhSBxkFWYDs4gZZIQaSg3g

(Informacja prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Szkolenia w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego prowadzi nie tylko działalność doradczą i pomocową dla organizacji pozarządowych, ale także szkoleniową.

Dodano: 27 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. archiwum Bialobrzegi24.net

Pilica Białobrzegi wraca na zwycięską ściężkę! Pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn

  • Sport
  • Białobrzegi

W spotkaniu X kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn 2:1.

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Wielki powrót sekcji szachowej do Białobrzegów – MGOK otwiera nabór!

  • Kultura
  • Białobrzegi

Po długiej przerwie, szachy znowu w Białobrzegach! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności na zajęcia które startują już w październiku!

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Zdecyduj co powstanie w Twoim regionie!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 17 projektów w regionie radomskim i 29 ogólnowojewó...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Białobrzescy policjanci kolejny raz organizują zbiórkę krwi

  • Wkrótce
  • Powiat Białobrzeski

W czwartek 7 października 2021 r. w godz. 8:00 – 12:00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, przy ul. Żeromskiego 23 zaparkowany będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym po raz drugi w tym roku odbędzie się zbiórka krwi...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net