Ruszyła sekcja nauki gry na gitarze, którą poprowadzi Szymon Wydra!

29 września 2021 11:42; Karolina Adamska

MGOK Białobrzegi przygotował dużą niespodziankę dla chętnych osób, którzy chcą spróbować swoich sił w tej niełatwej sztuce!


 Grasz na gitarze albo dopiero chcesz zacząć? MGOK Białobrzegi przygotował dużą niespodziankę dla chętnych osób, którzy chcą spróbować swoich sił w tej niełatwej sztuce.  Od tego roku artystycznego ruszyła sekcja nauki gry na gitarze, którą poprowadzi (UWAGA) Szymon Wydra. Tak ten Szymon Wydra – założyciel  i lider zespołu Carpe Diem, twórca największych przebojów takich jak: Życie jak poemat, Jak ja jej to powiem, Teraz wiem i wielu innych!

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które do tej pory miały możliwości uczenia się gry na instrumencie jak i dla tych, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z gitarą od podstaw. Metody nauczania jak i program są dostosowane indywidualnie do każdego uczestnika. Lekcje prowadzone w prosty i zrozumiały sposób.

Nie zwlekaj, zapisz się: osobiście w sekretariacie MGOK Białobrzegi bądź telefonicznie pod numerem: 48 613 23 70. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

(Informacja prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach

Ćwiczenia i ewakuacja szkoły w Przybyszewie

  • Aktualności
  • Promna

W środę odbyły się ćwiczenia na obiekcie Zespołu Placówek Oświatowych w Przybyszewie. Były to manewry jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu gminy Promna.

Dodano: 21 października 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Białobrzegi POPularne! (VIDEO)

  • Po godzinach
  • Białobrzegi

Białobrzegi zyskują na popularności wśród tancerzy z całej Polski, szczególnie tych zajmujących się stylem POPPING.

Dodano: 20 października 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Jak zaplanować wyjazd na narty?

  • Po godzinach
  • Polska

Sezon zimowy zacznie się lada dzień, a wszyscy miłośnicy nart z pewnością już myślą, gdzie w tym roku będą mogli oddawać się swojej ulubionej rozrywce. W tym tekście opowiemy Ci o najważniejszych rzeczach, o których powinieneś pami...

Dodano: 20 października 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Jerzy Popiełuszko (fot. wikipedia.org)

Tajemnicza śmierć pod Białobrzegami. Zginęli śledczy, którzy badali sprawę zabójstwa ks. Popiełuszki

  • Publicystyka i historia
  • Białobrzegi

19 października 1984 r. komunistyczna Służba Bezpieczeństwa porwała ks. Jerzego Popiełuszkę wracającego ze Mszy św. w Bydgoszczy. Na przełomie 1984 i 1985 r. sąd skazał oficerów SB Grzegorza Piotrowskiego, Leszka Pękalę i Waldemara...

Dodano: 19 października 2021 r. Komentowano: 2 razy Autor: Tomasz Plaskota

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 205

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o trwających konsultacjach zmian w uchwale antysmogowej, a także nowej pracowni tomografii komputerowej w Nowodworskim...

Dodano: 19 października 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny