Różowo, nietypowo, kolorowo

26 listopada 2021 08:43; Inforamacja prasowa

Fundacja Koalicja Dla Młodych rozchmurza jesienne humory. Przy siedzibie Fundacji na ulicy Reymonta pojawiła się RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY. Jest oryginalna, wesoła, rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. To nowy, ciekawy punkt na mapie Białobrzegów.


W Fundacji każdego dnia pracujemy nad tym, aby tu gdzie żyjemy było nam dobrze, a to co nas otacza ma na to duży wpływ. Zależy nam na tym aby nasze miasto było nie tylko ładne, ale i ciekawe, dlatego zabraliśmy trochę kolorów z kaloszy gąski Klementyny i postanowiliśmy dodać barw do naszej rzeczywistości. W ten sposób łatwiej będzie Wam znaleźć naszą siedzibę, odwiedzać Fundację i razem z nami tworzyć jeszcze fajniejsze miejsce. RÓZOWEJ ŁAWECZKI KLEMENTYNY nie sposób nie zauważyć, a jak już ją widzicie to ciężko nie skorzystać z takiego przystanku. Liczymy także na to, że taka nietypowa ławeczka będzie dla Was inspiracją do wdrażania w życie kreatywnych pomysłów i ciekawych projektów, w których my chętnie Was wesprzemy. Wiemy, że wśród białobrzeżan nie brakuje kreatywnych umysłów. Oczywiście ławeczka ma także klasyczne zastosowanie, możecie na niej odpocząć, posiedzieć, umówić się ze znajomymi, ale i strzelić sobie różowe selfie.

RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY to początek zmian, pojawiły się też nowe schody, a kolejne pomysły są już w drodze. Wszystko robimy sami, każdy w Fundacji przyłożył rękę do tych różowych rewolucji, a przy elementach wymagających specjalistycznej wiedzy i sprzętu mieliśmy wsparcie Pana Marka, któremu bardzo dziękujemy.

Oczywiście nasza i Wasza FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH każdego dnia zajmuje się bardzo istotnymi programami i pomaga rozwiązywać problemy naszej społeczności, ale czasami po prostu mamy ochotę na jakieś małe szaleństwo.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Na DK48 wjechała w pojazd służby drogowej

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

We wtorek po godz. 8.00 na drodze krajowej nr 48 kobieta prowadząca auto osobowe wjechała w pojazd służby drogowej.

Dodano: 28 czerwca 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Finał programu stypendialnego Klementyny. Powstał utwór muzyczny i teledysk!

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Tego jeszcze nie było. Letni hit od Stypendystów Klementyny jest idealny na początek wakacji Fundacja Koalicja Dla Młodych już kolejny rok prowadzi program stypendialny – Stypendium Klementyna. Tym razem było trochę inaczej, wyjątkowo i z...

Dodano: 27 czerwca 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

A może na camping?

  • Aktualności
  • Mazowsze

A może by tak spędzić weekend pod mazowiecką chmurką? Przygodę, niezależność, a jednocześnie komfort mamy gwarantowane. Samorząd Mazowsza zachęca do zwiedzania regionu. Jest tu sporo atrakcji, a już niedługo odbędą się pierwsze...

Dodano: 27 czerwca 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Trasa S7 zablokowana po wypadku ciężarówki

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W pojeździe ciężarowym wystrzeliła opona. Zestaw przebił bariery rozdzielające oba pasy ruchu i przewrócił się na bok.

Dodano: 24 czerwca 2022 r. Komentowano: 2 razy Autor: Bialobrzegi24.net

To Ty decydujesz, co powstanie w Twojej okolicy!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Ostatni tydzień na oddanie głosu w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz projekt z regionu radomskiego i oddaj swój głos. Turniej dziecięcej piłki nożnej, instalacja holograficzna, festiwale, szkolenia dla kierowców czy budowy i...

Dodano: 21 czerwca 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny