Różowo, nietypowo, kolorowo

26 listopada 2021 08:43; Inforamacja prasowa

Fundacja Koalicja Dla Młodych rozchmurza jesienne humory. Przy siedzibie Fundacji na ulicy Reymonta pojawiła się RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY. Jest oryginalna, wesoła, rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. To nowy, ciekawy punkt na mapie Białobrzegów.


W Fundacji każdego dnia pracujemy nad tym, aby tu gdzie żyjemy było nam dobrze, a to co nas otacza ma na to duży wpływ. Zależy nam na tym aby nasze miasto było nie tylko ładne, ale i ciekawe, dlatego zabraliśmy trochę kolorów z kaloszy gąski Klementyny i postanowiliśmy dodać barw do naszej rzeczywistości. W ten sposób łatwiej będzie Wam znaleźć naszą siedzibę, odwiedzać Fundację i razem z nami tworzyć jeszcze fajniejsze miejsce. RÓZOWEJ ŁAWECZKI KLEMENTYNY nie sposób nie zauważyć, a jak już ją widzicie to ciężko nie skorzystać z takiego przystanku. Liczymy także na to, że taka nietypowa ławeczka będzie dla Was inspiracją do wdrażania w życie kreatywnych pomysłów i ciekawych projektów, w których my chętnie Was wesprzemy. Wiemy, że wśród białobrzeżan nie brakuje kreatywnych umysłów. Oczywiście ławeczka ma także klasyczne zastosowanie, możecie na niej odpocząć, posiedzieć, umówić się ze znajomymi, ale i strzelić sobie różowe selfie.

RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY to początek zmian, pojawiły się też nowe schody, a kolejne pomysły są już w drodze. Wszystko robimy sami, każdy w Fundacji przyłożył rękę do tych różowych rewolucji, a przy elementach wymagających specjalistycznej wiedzy i sprzętu mieliśmy wsparcie Pana Marka, któremu bardzo dziękujemy.

Oczywiście nasza i Wasza FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH każdego dnia zajmuje się bardzo istotnymi programami i pomaga rozwiązywać problemy naszej społeczności, ale czasami po prostu mamy ochotę na jakieś małe szaleństwo.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

www.prezydent.pl

Uczestnicy Warsztów Terapii Zajęciowej Olszynka odwiedzili Pierwszą Damę RP

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Podczas wizyty w Białobrzegach we wrześniu 2021 roku Małżonka Prezydenta odwiedziła Warsztat Terapii Zajęciowej „Olszynka”. Zachęcała wtedy społeczność placówki do wizyty w Warszawie. Podopieczni i opiekunowie skorzystali z...

Dodano: 21 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska
Powiat Białobrzeski/Facebook

Przebudowa drogi Stanisławów – Pnie staje się faktem

  • Aktualności
  • Promna

Podpisano umowę na przebudowę drogi relacji Stanisławów – Pnie!

Dodano: 20 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska

Pilica Białobrzegi testuje zawodnika Legii Warszawa

  • Sport
  • Białobrzegi

Kacper Imiołek przebywa obecnie na testach w III-ligowej Pilicy Białobrzegi. W ostatnich miesiącach 18-latek występował w zespole Legii w Centralnej Lidze Juniorów - informuje serwis Legia.Net.

Dodano: 20 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

II edycja turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – BEGI FUTSAL CUP 2022

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do wzięcia udziału w II edycji turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – BEGI FUTSAL CUP 2022. Patronem medialnym imprezy jest portal Bialobrzegi24.net.

Dodano: 18 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa
Fot. KP PSP w Białobrzegach

Trwają akcje ratownicze! Nawałnica przeszła przez powiat białobrzeski

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Trwają akcje ratownicze w powiecie białobrzeskim związane z przejściem nawałnicy.

Dodano: 17 stycznia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net