Różowo, nietypowo, kolorowo

26 listopada 2021 08:43; Inforamacja prasowa

Fundacja Koalicja Dla Młodych rozchmurza jesienne humory. Przy siedzibie Fundacji na ulicy Reymonta pojawiła się RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY. Jest oryginalna, wesoła, rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. To nowy, ciekawy punkt na mapie Białobrzegów.


W Fundacji każdego dnia pracujemy nad tym, aby tu gdzie żyjemy było nam dobrze, a to co nas otacza ma na to duży wpływ. Zależy nam na tym aby nasze miasto było nie tylko ładne, ale i ciekawe, dlatego zabraliśmy trochę kolorów z kaloszy gąski Klementyny i postanowiliśmy dodać barw do naszej rzeczywistości. W ten sposób łatwiej będzie Wam znaleźć naszą siedzibę, odwiedzać Fundację i razem z nami tworzyć jeszcze fajniejsze miejsce. RÓZOWEJ ŁAWECZKI KLEMENTYNY nie sposób nie zauważyć, a jak już ją widzicie to ciężko nie skorzystać z takiego przystanku. Liczymy także na to, że taka nietypowa ławeczka będzie dla Was inspiracją do wdrażania w życie kreatywnych pomysłów i ciekawych projektów, w których my chętnie Was wesprzemy. Wiemy, że wśród białobrzeżan nie brakuje kreatywnych umysłów. Oczywiście ławeczka ma także klasyczne zastosowanie, możecie na niej odpocząć, posiedzieć, umówić się ze znajomymi, ale i strzelić sobie różowe selfie.

RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY to początek zmian, pojawiły się też nowe schody, a kolejne pomysły są już w drodze. Wszystko robimy sami, każdy w Fundacji przyłożył rękę do tych różowych rewolucji, a przy elementach wymagających specjalistycznej wiedzy i sprzętu mieliśmy wsparcie Pana Marka, któremu bardzo dziękujemy.

Oczywiście nasza i Wasza FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH każdego dnia zajmuje się bardzo istotnymi programami i pomaga rozwiązywać problemy naszej społeczności, ale czasami po prostu mamy ochotę na jakieś małe szaleństwo.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Iwona Śliwa: odwołano mnie ze stanowiska na podstawie pomówień i insynuacji

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Publikujemy oświadczenie, jakie wydała Iwona Śliwa, którą zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał bez wypowiedzenia ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 6 grudnia 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Policja.pl

Okradł mieszkanie w Białobrzegach. Teraz może "posiedzieć" nawet 10 lat

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Białobrzescy policjanci zatrzymali 40-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w...

Dodano: 5 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Wiadomo dlaczego odwołano dyrektor liceum w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego opublikowano uchwałę w sprawie odwołania bez wypowiedzenia Pani Iwony Śliwy ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 4 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. lobialobrzegi.pl

Trzęsienie ziemi w białobrzeskim liceum! Ujawniono nieprawidłowości

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał ze stanowiska długoletnią dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej, Iwonę Śliwę.

Dodano: 1 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Wnętrza budynku OSP w Kożuchowie (fot. Bialobrzegi24.net)

Wyśmierzyce. Po remoncie dachu: grzyb, odpadające tynki i basen na podłodze

  • Aktualności
  • Wyśmierzyce

Mieszkańcy miejscowości Kożuchów w gminie Wyśmierzyce skarżą się, że przez źle wykonany remont dachu, dewastacji ulega budynek miejscowej remizy.

Dodano: 30 listopada 2022 r. Komentowano: 3 razy Autor: Bialobrzegi24.net