Puchar został w Białobrzegach! Za nami BEGI FUTSAL CUP 2022 (ZDJĘCIA)

13 lutego 2022 14:03; Bialobrzegi24.net

W finale Calma Energy Team pokonała pewnie 2:0 zespół Fall Out, i tryumfowała w drugiej edycji turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – BEGI FUTSAL CUP 2022.

Tak ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy Calma Energy Team (fot. Bialobrzegi24.net)
Tak ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy Calma Energy Team (fot. Bialobrzegi24.net)

Tegoroczna edycja BEGI FUTSAL CUP odbywała się w ramach jubileuszu 100-lecia klubu Pilica Białobrzegi. W dwudniowej rywalizacji w hali przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. KEN wzięło udział 14 zespołów.

Podzielono je na trzy grupy. Do fazy pucharowej, rozgrywanej w niedzielę awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej z nich.

W wielkim finale tryumfowała, składająca się z lokalnych zawodników drużyna Calma Energy Team, która przez całe spotkanie była lepsza od rywali z Fall Out. Ostatnie, trzecie miejsce na podium zajął zespół Papisy i spóła.

Organizatorem zawodów był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach oraz MKS Pilica Białobrzegi. Turniej odbył się pod patronatem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, który podobnie, jak Pilica świętuje w tym roku swoje 100-lecie. Patronat medialny sprawował portal Bialobrzegi24.net.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net