Zamknij

Pilica pożegnała się z rozgrywkami o Puchar Polski (ZDJĘCIA)

11:59, 29.04.2021 Bialobrzegi24.net
Skomentuj Na bramkę rywali uderza Kamil Czarnecki (fot. Bialobrzegi24.net) Na bramkę rywali uderza Kamil Czarnecki (fot. Bialobrzegi24.net)
Podopieczni Tomasza Grzywny zakończyli udział w rozgrywkach o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim już na pierwszej rundzie. Choć byli bliscy remisu z Mszczonowianką, ostatecznie musieli uznać wyższość rywali. Okazja do rewanżu już w najbliższą sobotę. Tym razem w rozgrywkach ligowych.

Pierwsza odsłona środowego meczu należała zdecydowanie do drużyny z Mszczonowa. Hattrickiem popisał się napastnik rywali, Kamil Kucharski. Dwa pierwsze gole strzelił po rzutach z autu, a przy trzecim trafieniu wykorzystał fatalny błąd golkipera Pilicy, Bartosza Gemzy.

Pilica ruszyła do odrabiania strat po przerwie. W 50.minucie bramkę tzw. nożycami zdobył Bartłomiej Niedziela. Niestety osiem minut później Mszczonowianka po szybkim kontrataku i bramce głową Piotra Cudnego podwyższyła na 1:4. Podopieczni Tomasza Grzywny próbowali odrobić straty do ostatnich sekund meczu. Do siatki rywali trafiali Michał Kucharczyk oraz Bartłomiej Michalski. Na wyrównanie zabrakło jednak czasu.

Okazja do rewanżu nadarzy się już w najbliższą sobotę w ramach rozgrywek o mistrzostwo IV ligi. Pilica podejmie Mszczonowiankę o godzinie 11.00.

(mat)

PILICA BIAŁOBRZEGI - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 3:4 (0:3)
Bramki: Niedziela (50.), Kucharczyk (60.), Michalski (88.) - Kucharski (19., 28., 34.), Cudny (58.)
Pilica: Gemza - Kencel, Walasek, Karasek (52. Paterek), Klinicki, Michalski, Gliński (52. Kucharczyk), Zawadzki (52. Rawski), Dobkowski (52. Winiarski), Niedziela (82. Bykowski), Czarnecki.