Przerabiał numery VIN, miał kokainę i nielegalne papierosy

25 czerwca 2021 06:42; Informacja prasowa

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach w minionym tygodniu zatrzymali 42-latka- mieszkańca powiatu radomskiego podejrzanego o przerabianie numerów VIN w pojazdach, posiadanie narkotyków oraz nielegalną produkcję papierosów.

Fot. Policja.pl
Fot. Policja.pl

W minionym tygodniu białobrzescy kryminalni, uzyskali informację, że w jednej z pod Radomskich miejscowości może dochodzić do nielegalnego procederu przerabiania numeru VIN w pojazdach. Podczas wykonywanych czynności na prywatnej posesji policjanci ujawnili dwa pojazdy, w których zachodziło podejrzenie przerobienia numerów VIN. Pojazdy te zostały zabezpieczone, celem dokonania oględzin przez biegłego sądowego. W trakcie przeszukania budynku mieszkalnego właściciela posesji funkcjonariusze ujawnili elektryczną maszynę służącą do produkcji papierosów, tytoń oraz gotowy do sprzedaży produkt. Następnie przy mężczyźnie znaleziono biały proszek, który po zbadaniu okazał się środkiem odurzającym w postaci kokainy. W związku z przestępstwami popełnionymi przez 42-latka policjanci dokonali jego zatrzymania i doprowadzenia do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty przerabiania nr vin, posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz nielegalnej produkcji papierosów. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(mł. asp. Ewa Kozyra)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Burmistrz Adam Bolek i prezes firmy EnergoSter Sp. z o.o. Mariusz Mejka

Nowy inwestor wchodzi do Białobrzegów

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W Specjalnej Strefie Ekonomicznej zainwestuje firma EnergoSter. Gmina Białobrzegi sprzedała działkę, na której inwestor wybuduje zakład pracy.

Dodano: 29 lipca 2021 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. KPP w Białobrzegach

Święto Policji w Białobrzegach. Awanse odebrało 16 stróżów prawa

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

23 lipca policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach obchodzili swoje Święto. W 102 rocznicę powstania Policji Państwowej wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Dodano: 28 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 193

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy, m.in. o utworzeniu nowego oddziału neurologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach, inwestycjach sportowych w gminie Rzewnie i...

Dodano: 27 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Pięciu nowych zawodników w Pilicy! To jeszcze nie koniec transferów

  • Sport
  • Białobrzegi

W ostatnim czasie białobrzeski klub zakontraktował pięciu nowych futbolistów.

Dodano: 26 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Zakończyła się Wakacyjna Podróż z Klementynką

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

23.07.2021 zakończyliśmy 3 tygodnie Wakacyjnej Podróży z Klementyną. To projekt, który zapewnił dzieciom z terenów wiejskich powiatu białobrzeskiego opiekę, edukację i aktywnie spędzony czas w okresie wakacyjnym.

Dodano: 26 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa