Przed salonami fryzjerskimi w Białobrzegach ustawiły się kolejki

26 marca 2021 09:44; Bialobrzegi24.net

Od jutra na dwa tygodnie zamknięte zostaną m.in. salony fryzjerskie. Kto chce się ostrzyc przed lockdownem, ma czas tylko dzisiaj do północy.

Piątkowa kolejka do salonu fryzjerskiego przy ul. Krakowskiej (fot. Bialobrzegi24.net)
Piątkowa kolejka do salonu fryzjerskiego przy ul. Krakowskiej (fot. Bialobrzegi24.net)


Mieszkańcy Białobrzegów ruszyli do salonów, aby zdążyć przed ich zamknięciem. Jak podaje nasza reporterka, przed salonem fryzjerskim Rożek przy ul. Krakowskiej w kolejce czeka 10 osób i cały czas dochodzą nowe.

Przypomnijmy, iż w związku z trzecią falą koronawirusa rząd wprowadza kolejne zaostrzenia. Mają obowiązywać od najbliższej soboty do piątku 9 kwietnia.

Od soboty 27 marca zamknięte zostaną: żłobki i przedszkola; salony fryzjerskie i kosmetyczne; wielkopowierzchniowe sklepy meblarskie i budowlane.

Liczba wiernych w kościołach zostanie ograniczona do 1 osoby na 20 m2, a liczba klientów w sklepach liczących powyżej 100 m2 zostanie ograniczona do 1 osoby na 20 m2.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi

Gmina pozyskała milion złotych na przebudowę białobrzeskiego Targowiska

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Gmina Białobrzegi pozyskała prawie 1 mln zł w ramach konkursu „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Dodano: 14 kwietnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska

BIAŁOBRZESCY POLICJANCI ROZPOCZĘLI AKCJĘ SZCZEPIEŃ

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Od piątku w powiecie białobrzeskim rozpoczęły się szczepienia mundurowych. Tak, jak w całym garnizonie mazowieckim, jako pierwsi dawki szczepionki przyjęli policjanci z „pierwszej linii”, którzy najczęściej mają bezpośredni kontakt z...

Dodano: 14 kwietnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 178

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" wśród tematów m.in. zerowe wsparcia z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla inwestycji zdrowotnych samorządu województwa,...

Dodano: 13 kwietnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. policja.pl

Weekendowa akcja białobrzeskich policjantów

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Niebezpieczna jazda, zły stan techniczny oraz naruszenie warunków technicznych pojazdów - tak w skrócie można opisać sytuację podczas zlotów aut, które odbyły się w miniony weekend na terenie miasta Białobrzegi.

Dodano: 13 kwietnia 2021 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net

Za nami faza grupowa turnieju FIFA 21 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 14 uczestników, a do fazy pucharowej awansowali: Andrzej Pękacki, Oskar Gos, Aleksander Pękacki oraz Jan Rąbkowski.

Dodano: 13 kwietnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska