Policjantki z komendy w Białobrzegach promowały policjanta

25 kwietnia 2022 14:07; Bialobrzegi24.net

W piątek policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach spotkały się z uczniami Liceum Ogólnokształcącego w Białobrzegach, gdzie promowały zawód policjanta.

Fot. KPP w Białobrzegach
Fot. KPP w Białobrzegach

Na spotkaniu z uczniami klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego sierż. Magdalena Zawadzka-Miros oraz mł. asp. Ewa Kozyra zaprezentowały „sylwetkę” funkcjonariusza Policji. Przybliżyły temat służby policjantów w zakresie wykonywanych czynności służbowych w związku z harmonogramem wdrażania rekomendacji profesjonalizacji postaw zawodowych. Przedstawiły wymagania jakie stawiane są kandydatom do służby w Policji. Omówiły na czym polega i jak przebiega egzamin sprawnościowy jako jeden z pierwszych do którego przystępują rekruci. Podały kryteria ocen i punktacji jakie zdobywa kandydat po zaliczeniu kolejnych etapów rekrutacji. Przybliżyły uczniom tematykę poszczególnych specjalności i umiejętności jakie funkcjonariusz zdobywa podczas służby w Policji.

Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy mieli okazję osobiście porozmawiać z policjantkami oraz dopytać o szczegóły rekrutacji i służby w Policji.

Autor: mł.asp. Ewa Kozyra

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Ależ thriller na stadionie w Białobrzegach!

  • Sport
  • Białobrzegi

Pilica grając w ósemkę zdołała w ostatniej minucie dogrywki doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie jednak w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Legii II Warszawa, i to oni zagrają w mazowieckim finale Pucharu Polski.

Dodano: 18 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net