Policja w Białobrzegach prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku na trasie S7

3 lutego 2022 08:58; Informacja prasowa

W ubiegłą sobotę na trasie S7 w miejscowości Pągowiec doszło do wypadku drogowego podczas którego obrażenia odniosło dwie osoby.

Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

Ok. godz. 18:45 dyżurny białobrzeskiej Policji został zawiadomiony o zdarzeniu drogowym. Według relacji świadków kierujący pojazdem BMW 20-letni mężczyzna nie zachował należytej ostrożności podczas jazdy i wpadł w poślizg w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w przydrożną skarpę. Wraz z nim w pojeździe podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn którzy zostali przewiezieni przez karetki pogotowia do Szpitala w Radomiu z obrażeniami głowy i nogi. Kierujący pojazdem 20-latek był trzeźwy. W związku z tym zdarzeniem w Komendzie Powiatowej Policji w Białobrzegach prowadzone jest dochodzenie.

W ostatnim czasie pogoda niejednokrotnie płata nam figle, śnieg, deszcz, silny wiatr czy przymrozki to ciche zagrożenia podczas kierowania samochodem.  Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze ( warunków atmosferycznych, natężenia ruchu) jest jedną z najczęstszych przyczyn takich zdarzeń drogowych.

Apelujemy do kierowców o rozwagę i wyobraźnię podczas podróży.

Autor: Joanna Golus

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net