Piliczka – posłuchajcie nowej produkcji raperów Bilak & Mroku (VIDEO!)

23 marca 2021 14:46; Bialobrzegi24.net

Bilak & Mroku – to duet młodych raperów z powiatu białobrzeskiego. Ich najnowszy utwór zatytułowany „Piliczka” trafił właśnie na portal YouTube.

Bilak & Mroku - PILICZKA
Bilak & Mroku - PILICZKA


Duet tworzą dwaj przyjaciele: mieszkający w Kamieniu Jakub Bilski (Bilak) oraz Bartek Tkaczyk (Mroku). - Od najmłodszych lat słuchaliśmy hip-hopu, który wówczas nie był jeszcze popularny – wspomina Bilak. - Byliśmy bardzo zafascynowani tym rodzajem przekazu emocji – dodaje.

W pewnym monecie młodzi muzycy poznali Łukasza - wokalistę zespołu „Projekt Nasłuch”, który był dobrym kolegą ich wujka, Piotrka. – To on nam pokazał, o co w tym tak naprawdę chodzi. Pod wypływem tej „zajawki” przez następne lata naszego życia uczyliśmy się tworzyć muzykę. Pierwsze teksty i próby sprawiały, że jeszcze bardziej chcieliśmy chłonąc tę wiedzę – opowiada Jakub Bilski.

Dla młodych muzyków inspiracją są tacy wykonawcy, jak Kortez, Łona i Webber czy Kękę. - Dziś nadal jesteśmy w momencie, w którym musimy się jeszcze wiele nauczyć. Ale już pierwsze efekty naszej pracy możecie zobaczyć na Youtubie – mówi Jakub Bilski.

Duet planuje w najbliższym czasie nagrać demo, które będzie można kupić, aby wesprzeć muzyków w dalszych działaniach.

- Nasza muzyka nadal nie jest idealna, ale nasz zapał i serducho do muzyki sprawa, że warto nas śledzić i obserwować – podkreśla Bilak.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (1)

Seba; 23 marca 2021 16:19

Jd

Przeczytaj również

Szkolenia w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego prowadzi nie tylko działalność doradczą i pomocową dla organizacji pozarządowych, ale także szkoleniową.

Dodano: 27 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. archiwum Bialobrzegi24.net

Pilica Białobrzegi wraca na zwycięską ściężkę! Pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn

  • Sport
  • Białobrzegi

W spotkaniu X kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn 2:1.

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Wielki powrót sekcji szachowej do Białobrzegów – MGOK otwiera nabór!

  • Kultura
  • Białobrzegi

Po długiej przerwie, szachy znowu w Białobrzegach! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności na zajęcia które startują już w październiku!

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Zdecyduj co powstanie w Twoim regionie!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 17 projektów w regionie radomskim i 29 ogólnowojewó...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Białobrzescy policjanci kolejny raz organizują zbiórkę krwi

  • Wkrótce
  • Powiat Białobrzeski

W czwartek 7 października 2021 r. w godz. 8:00 – 12:00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, przy ul. Żeromskiego 23 zaparkowany będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym po raz drugi w tym roku odbędzie się zbiórka krwi...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net