Piliczka – posłuchajcie nowej produkcji raperów Bilak & Mroku (VIDEO!)

23 marca 2021 14:46; Bialobrzegi24.net

Bilak & Mroku – to duet młodych raperów z powiatu białobrzeskiego. Ich najnowszy utwór zatytułowany „Piliczka” trafił właśnie na portal YouTube.

Bilak & Mroku - PILICZKA
Bilak & Mroku - PILICZKA

Duet tworzą dwaj przyjaciele: mieszkający w Kamieniu Jakub Bilski (Bilak) oraz Bartek Tkaczyk (Mroku). - Od najmłodszych lat słuchaliśmy hip-hopu, który wówczas nie był jeszcze popularny – wspomina Bilak. - Byliśmy bardzo zafascynowani tym rodzajem przekazu emocji – dodaje.

W pewnym monecie młodzi muzycy poznali Łukasza - wokalistę zespołu „Projekt Nasłuch”, który był dobrym kolegą ich wujka, Piotrka. – To on nam pokazał, o co w tym tak naprawdę chodzi. Pod wypływem tej „zajawki” przez następne lata naszego życia uczyliśmy się tworzyć muzykę. Pierwsze teksty i próby sprawiały, że jeszcze bardziej chcieliśmy chłonąc tę wiedzę – opowiada Jakub Bilski.

Dla młodych muzyków inspiracją są tacy wykonawcy, jak Kortez, Łona i Webber czy Kękę. - Dziś nadal jesteśmy w momencie, w którym musimy się jeszcze wiele nauczyć. Ale już pierwsze efekty naszej pracy możecie zobaczyć na Youtubie – mówi Jakub Bilski.

Duet planuje w najbliższym czasie nagrać demo, które będzie można kupić, aby wesprzeć muzyków w dalszych działaniach.

- Nasza muzyka nadal nie jest idealna, ale nasz zapał i serducho do muzyki sprawa, że warto nas śledzić i obserwować – podkreśla Bilak.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (1)

Seba; 23 marca 2021 16:19

Jd

Przeczytaj również

Pilica zaczyna baraże o III ligę! Na początek wyjazd do Ząbek

  • Sport
  • Białobrzegi

Od sobotniego meczu z Ząbkovią Ząbki bój o awans rozpoczną podopieczni trenera Tomasza Grzywny.

Dodano: 18 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Kobiecym głosem na dwa serca - to będzie wyjątkowy koncert na rynku

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór podczas którego dwie charyzmatyczne kobiety wyśpiewują co im w duszy gra w partiach solowych i w duetach, a także wspierając się drugim głosem. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 20...

Dodano: 17 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Mecz Polska - Hiszpania: będzie strefa kibica na rynku w Białobrzegach!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Burmistrz Adam Bolek oraz MGOK zapraszają całe rodziny z gminy Białobrzegi i okolic do strefy kibica na wspólne piknikowe oglądanie w plenerze MISTRZOSTW EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ! Organizatorzy gwarantują profesjonalną transmisję na dużym...

Dodano: 17 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Kultura HIP HOP nad Pilicą

  • Kultura
  • Powiat Białobrzeski

Lubię obserwować ludzi, widzieć czym żyje ulica i w jakim rytmie oddycha miasto. Bez względu na to czy jestem w Warszawie, Opolu czy Białobrzegach, wszędzie zauważam wspólny mianownik. Tym wspólnym mianownikiem jest wszechobecna kultura...

Dodano: 15 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Łukasz UFO Łukomski

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 187

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu magazynu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o zielonych przystankach w Brwinowie z dotacją z budżetu Mazowsza, nowo powstającym Centrum Integracji Społecznej w...

Dodano: 15 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny