Zamknij

Pilica zrewanżowała się Mszczonowiance (ZDJĘCIA!)

11:09, 02.05.2021 Bialobrzegi24.net
Skomentuj Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 4:2 (fot. Bialobrzegi24.net) Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 4:2 (fot. Bialobrzegi24.net)
Podopieczni Tomasza Grzywny w sobotę udanie zrewanżowali się Mszczonowiance za środową porażkę w Pucharze Polski, wygrywając 4:2 (3:2).

Wynik meczu już w 9.minucie otworzył z rzutu karnego Kamil Czarnecki. Goście odpowiedzieli błyskawicznie trafieniem Damiana Pociecha, ale Pilica nie zwaniała tempa. W 26.minucie po dośrodkowaniu Michała Kucharczyka precyzyjnym wolejem prowadzenie drużynie z Białobrzegów zapewnił Marcin Rawski. Kilka minut później po zamieszaniu w polu karnym do futbolówki dopadł Konrad Paterek i strzałem przy słupku podwyższył na 3:1. Rywale zdołali zmniejszyć straty jeszcze przed przerwą. Po kontrataku piłkę z bliska do siatki skierował autor pierwszego trafienia dla gości, Damian Pociech.

W drugiej odsłonie inicjatywa nadal należała do gospodarzy. Pilica nie wykorzystała jednak kilku stuprocentowych okazji bramkowych. Wynik meczu w 66.minucie ustalił Kamil Czarnecki, wykorzystując drugi rzut karny w tym spotkaniu (faul na Bartoszu Zawadzkim).

Popularni „Gęsiarze” są liderem IV-ligowej grupy radomsko-siedleckiej. Mają 7 punktów przewagi nad Mazovią Mińsk Mazowiecki. Już w najbliższą środę o godz. 17.00 Pilica w meczu zaległej 16.kolejki podejmie Mazowsze Grójec.

PILICA BIAŁOBRZEGI - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 4:2 (3:2)
Bramki: Czarnecki (9. - karny, 66. - karny), Rawski (26.), Paterek (34.) - Pociech (12., 38.)
Pilica: Adamczyk - Kencel, Walasek, Niedziela (74. Bykowski), Klinicki (58. Winiarski), Paterek, Michalski, Gliński (63. Zawadzki), Rawski, Kucharczyk, Czarnecki.