Zamknij

Pilica zgubiła punkty z Wilgą (VIDEO)

19:10, 17.04.2021 Bialobrzegi24.net
Skomentuj Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 0:0 Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 0:0
Niespodziewanie podopieczni trenera Tomasza Grzywny tylko zremisowali bezbramkowo z Wilgą Garwolin.

Przez praktycznie całe sobotnie zawody to Pilica nadawała ton wydarzeniom na boisku. Brakowało jej jednak konkretów, natomiast rywale ambitnie się bronili.

W 78.minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał napastnik Pilicy, Kamil Czarnecki. Mimo tego, do ostatnich minut to gospodarze nacierali. Nie udało im się jednak skutecznie sforsować zasieków obronnych gości.

Remis przy jednoczesnym wysokim zwycięstwie Mazovii z KS Warką sprawia, iż przewaga Pilicy nad drugim w tabeli rywalem stopniała do czterech punktów. Za tydzień na boisku w Mińsku Mazowieckim bezpośrednie starcie lidera i wicelidera. Jesienią w Białobrzegach górą byli piłkarze Mazovii, którzy po zaciętym meczu wygrali 4:3.

Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 0:0
Skład Pilicy: Adamczyk - Kencel, Walasek, Karasek (80. Klinicki), Niedziela (85. Bykowski), Michalski, Rawski (85. Zawadzki), Gliński, Winiarski (81. Dobkowski), Paterek (70. Kucharczyk), Czarnecki.