Zamknij

Pilica poznała rywali w walce o III ligę. Trener Grzywna: chcemy być gotowi na 120 procent

13:52, 06.06.2021 Bialobrzegi24.net
Skomentuj Trener Tomasz Grzywna Trener Tomasz Grzywna
Po sobotnim meczu trener piłkarzy Pilicy Białobrzegi udzielił krótkiego wywiadu naszemu reporterowi. Wiadomo już, że w barażach o III ligę podopiecznym Tomasza Grzywny przyjdzie zmierzyć się z Ząbkovią Ząbki oraz Mławianką Mława. Mecze zostaną rozegrane 19-20 czerwca, 23 czerwca i 26-27 czerwca. Każda w z trzech drużyn w wyniku losowania zagra jeden mecz u siebie i jeden na wyjeździe.

Bialobrzegi24.net: Panie trenerze dzisiaj pewne zwycięstwo z Tygrysem Huta Mińska. Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, w której wbiliście rywalom cztery gole.

Tomasz Grzywna (trener Pilicy Białobrzegi): Tak, dzisiaj wykreowaliśmy dużo sytuacji, i do przerwy można powiedzieć, że mecz był już zamknięty. Dzięki temu w drugiej połowie mogliśmy dać odpocząć niektórym zawodnikom.

Od trzech tygodni jesteście pewni pierwszego miejsca w tabeli IV ligi. Ciężko jest mobilizować zespół przed kolejnymi meczami?

Nie. Mamy postawiono mikro-cele, i każdy mecz chcemy wygrać. Tak, aby budować swoją pewność i być przygotowanym w stu, a nawet stu dwudziestu procentach na baraże.

No właśnie, myślicie już o barażach?

Oczywiście. Myślimy o tym nie „od wczoraj”. Był to cel postawiony przede mną i drużyną już przed sezonem. Obserwujemy przeciwników, przygotowujemy się bardzo solidnie, aby za dwa-trzy tygodnie być w optymalnej dyspozycji.