Pilica poznała rywali w walce o III ligę. Trener Grzywna: chcemy być gotowi na 120 procent

6 czerwca 2021 13:52; Bialobrzegi24.net

Po sobotnim meczu trener piłkarzy Pilicy Białobrzegi udzielił krótkiego wywiadu naszemu reporterowi. Wiadomo już, że w barażach o III ligę podopiecznym Tomasza Grzywny przyjdzie zmierzyć się z Ząbkovią Ząbki oraz Mławianką Mława. Mecze zostaną rozegrane 19-20 czerwca, 23 czerwca i 26-27 czerwca. Każda w z trzech drużyn w wyniku losowania zagra jeden mecz u siebie i jeden na wyjeździe.

Trener Tomasz Grzywna
Trener Tomasz Grzywna

Bialobrzegi24.net: Panie trenerze dzisiaj pewne zwycięstwo z Tygrysem Huta Mińska. Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, w której wbiliście rywalom cztery gole.

Tomasz Grzywna (trener Pilicy Białobrzegi): Tak, dzisiaj wykreowaliśmy dużo sytuacji, i do przerwy można powiedzieć, że mecz był już zamknięty. Dzięki temu w drugiej połowie mogliśmy dać odpocząć niektórym zawodnikom.

Od trzech tygodni jesteście pewni pierwszego miejsca w tabeli IV ligi. Ciężko jest mobilizować zespół przed kolejnymi meczami?

Nie. Mamy postawiono mikro-cele, i każdy mecz chcemy wygrać. Tak, aby budować swoją pewność i być przygotowanym w stu, a nawet stu dwudziestu procentach na baraże.

No właśnie, myślicie już o barażach?

Oczywiście. Myślimy o tym nie „od wczoraj”. Był to cel postawiony przede mną i drużyną już przed sezonem. Obserwujemy przeciwników, przygotowujemy się bardzo solidnie, aby za dwa-trzy tygodnie być w optymalnej dyspozycji.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach

Ćwiczenia i ewakuacja szkoły w Przybyszewie

  • Aktualności
  • Promna

W środę odbyły się ćwiczenia na obiekcie Zespołu Placówek Oświatowych w Przybyszewie. Były to manewry jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu gminy Promna.

Dodano: 21 października 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Białobrzegi POPularne! (VIDEO)

  • Po godzinach
  • Białobrzegi

Białobrzegi zyskują na popularności wśród tancerzy z całej Polski, szczególnie tych zajmujących się stylem POPPING.

Dodano: 20 października 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Jak zaplanować wyjazd na narty?

  • Po godzinach
  • Polska

Sezon zimowy zacznie się lada dzień, a wszyscy miłośnicy nart z pewnością już myślą, gdzie w tym roku będą mogli oddawać się swojej ulubionej rozrywce. W tym tekście opowiemy Ci o najważniejszych rzeczach, o których powinieneś pami...

Dodano: 20 października 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Jerzy Popiełuszko (fot. wikipedia.org)

Tajemnicza śmierć pod Białobrzegami. Zginęli śledczy, którzy badali sprawę zabójstwa ks. Popiełuszki

  • Publicystyka i historia
  • Białobrzegi

19 października 1984 r. komunistyczna Służba Bezpieczeństwa porwała ks. Jerzego Popiełuszkę wracającego ze Mszy św. w Bydgoszczy. Na przełomie 1984 i 1985 r. sąd skazał oficerów SB Grzegorza Piotrowskiego, Leszka Pękalę i Waldemara...

Dodano: 19 października 2021 r. Komentowano: 2 razy Autor: Tomasz Plaskota

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 205

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o trwających konsultacjach zmian w uchwale antysmogowej, a także nowej pracowni tomografii komputerowej w Nowodworskim...

Dodano: 19 października 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny