Pilica poznała rywali w walce o III ligę. Trener Grzywna: chcemy być gotowi na 120 procent

6 czerwca 2021 13:52; Bialobrzegi24.net

Po sobotnim meczu trener piłkarzy Pilicy Białobrzegi udzielił krótkiego wywiadu naszemu reporterowi. Wiadomo już, że w barażach o III ligę podopiecznym Tomasza Grzywny przyjdzie zmierzyć się z Ząbkovią Ząbki oraz Mławianką Mława. Mecze zostaną rozegrane 19-20 czerwca, 23 czerwca i 26-27 czerwca. Każda w z trzech drużyn w wyniku losowania zagra jeden mecz u siebie i jeden na wyjeździe.

Trener Tomasz Grzywna
Trener Tomasz Grzywna

Bialobrzegi24.net: Panie trenerze dzisiaj pewne zwycięstwo z Tygrysem Huta Mińska. Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, w której wbiliście rywalom cztery gole.

Tomasz Grzywna (trener Pilicy Białobrzegi): Tak, dzisiaj wykreowaliśmy dużo sytuacji, i do przerwy można powiedzieć, że mecz był już zamknięty. Dzięki temu w drugiej połowie mogliśmy dać odpocząć niektórym zawodnikom.

Od trzech tygodni jesteście pewni pierwszego miejsca w tabeli IV ligi. Ciężko jest mobilizować zespół przed kolejnymi meczami?

Nie. Mamy postawiono mikro-cele, i każdy mecz chcemy wygrać. Tak, aby budować swoją pewność i być przygotowanym w stu, a nawet stu dwudziestu procentach na baraże.

No właśnie, myślicie już o barażach?

Oczywiście. Myślimy o tym nie „od wczoraj”. Był to cel postawiony przede mną i drużyną już przed sezonem. Obserwujemy przeciwników, przygotowujemy się bardzo solidnie, aby za dwa-trzy tygodnie być w optymalnej dyspozycji.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Pilica zaczyna baraże o III ligę! Na początek wyjazd do Ząbek

  • Sport
  • Białobrzegi

Od sobotniego meczu z Ząbkovią Ząbki bój o awans rozpoczną podopieczni trenera Tomasza Grzywny.

Dodano: 18 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Kobiecym głosem na dwa serca - to będzie wyjątkowy koncert na rynku

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór podczas którego dwie charyzmatyczne kobiety wyśpiewują co im w duszy gra w partiach solowych i w duetach, a także wspierając się drugim głosem. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 20...

Dodano: 17 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Mecz Polska - Hiszpania: będzie strefa kibica na rynku w Białobrzegach!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Burmistrz Adam Bolek oraz MGOK zapraszają całe rodziny z gminy Białobrzegi i okolic do strefy kibica na wspólne piknikowe oglądanie w plenerze MISTRZOSTW EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ! Organizatorzy gwarantują profesjonalną transmisję na dużym...

Dodano: 17 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Kultura HIP HOP nad Pilicą

  • Kultura
  • Powiat Białobrzeski

Lubię obserwować ludzi, widzieć czym żyje ulica i w jakim rytmie oddycha miasto. Bez względu na to czy jestem w Warszawie, Opolu czy Białobrzegach, wszędzie zauważam wspólny mianownik. Tym wspólnym mianownikiem jest wszechobecna kultura...

Dodano: 15 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Łukasz UFO Łukomski

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 187

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu magazynu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o zielonych przystankach w Brwinowie z dotacją z budżetu Mazowsza, nowo powstającym Centrum Integracji Społecznej w...

Dodano: 15 czerwca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny