Pilica gromi w sparingu. Ma nowego bramkarza

28 marca 2021 08:42; Bialobrzegi24.net

W sobotnim meczu towarzyskim podopieczni Tomasza Grzywny rozbili 9:2 (4:1) IV-ligowego Drukarza Warszawa. Białobrzeski klub oficjalnie przedstawił nowego bramkarza: 17-letniego Bartosza Gemzę.

Bartosz Gemza (fot. MKS Pilica Białobrzegi)
Bartosz Gemza (fot. MKS Pilica Białobrzegi)


W spotkaniu kontrolnym z Drukarzem aż trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Czarnecki. Dwa razy bramkarza rywali pokonał Paterek, a po jednym trafieniu dołożyli: Klinicki, Winiarski, Walasek i Kucharczyk.

Nowym golkiperem Pilicy został 17-letni Bartosz Gemza, który ostatnio występował w lidze okręgowej w barwach Wisły Dziecinów. Wychowanek MKS Piaseczno w poprzedniej rundzie zagrał 16 spotkań w lidze okręgowej. Trafił do białobrzeskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego.

Pilica po pierwszej części sezonu jest liderem IV ligi. Runda rewanżowa miała ruszyć na początku kwietnia, ale ze względu na wzrost liczby zakażeń koronawirusem jej start zostanie najprawdopodobniej przesunięty.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi

Gmina pozyskała milion złotych na przebudowę białobrzeskiego Targowiska

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Gmina Białobrzegi pozyskała prawie 1 mln zł w ramach konkursu „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Dodano: 14 kwietnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska

BIAŁOBRZESCY POLICJANCI ROZPOCZĘLI AKCJĘ SZCZEPIEŃ

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Od piątku w powiecie białobrzeskim rozpoczęły się szczepienia mundurowych. Tak, jak w całym garnizonie mazowieckim, jako pierwsi dawki szczepionki przyjęli policjanci z „pierwszej linii”, którzy najczęściej mają bezpośredni kontakt z...

Dodano: 14 kwietnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 178

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" wśród tematów m.in. zerowe wsparcia z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla inwestycji zdrowotnych samorządu województwa,...

Dodano: 13 kwietnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. policja.pl

Weekendowa akcja białobrzeskich policjantów

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Niebezpieczna jazda, zły stan techniczny oraz naruszenie warunków technicznych pojazdów - tak w skrócie można opisać sytuację podczas zlotów aut, które odbyły się w miniony weekend na terenie miasta Białobrzegi.

Dodano: 13 kwietnia 2021 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net

Za nami faza grupowa turnieju FIFA 21 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 14 uczestników, a do fazy pucharowej awansowali: Andrzej Pękacki, Oskar Gos, Aleksander Pękacki oraz Jan Rąbkowski.

Dodano: 13 kwietnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska