Pilica Białobrzegi wygrała z Unią Skierniewice, ale nadal jest w trudnej sytuacji

8 maja 2022 11:09; Bialobrzegi24.net

Po dobrym meczu popularni „Gęsiarze” pokonali 1:0 wyżej notowaną Unię Skierniewice. Podopieczni Mariusza Sawy są na 14 miejscu w tabeli, zagrożonym spadkiem z III ligi.

Pilica Białobrzegi - Unia Skierniewice 1:0 (fot. Bialobrzegi24.net)
Pilica Białobrzegi - Unia Skierniewice 1:0 (fot. Bialobrzegi24.net)

W sobotę Pilica przeważała przez praktycznie całe spotkanie. Kluczowa dla losów meczu okazała się  49 minuta, kiedy na strzał z ok. 25 metrów zdecydował się Kacper Pankowski, fatalny błąd popełnił golkiper Unii i piłka po jego rękach wpadła do siatki gości.

Białobrzeżanie mają 35 punktów, tyle samo co Pelikan Łowicz (rywale rozegrają swój mecz w niedzielę), i zajmują czternastą lokatę w tabeli III ligi.

Jak pisze „Piłka na Mazowszu”, po sobotnich meczach w II lidze wiadomo już, że do III ligi spadła Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Fakt ten oznacza, że z III ligi spadną zespoły z miejsc 14-19 (ani mniej, ani więcej).

Do końca rozgrywek pozostało jeszcze osiem kolejek. W środę Pilicę czeka wyjazd do stolicy na mecz z wiceliderem, Polonią. Następnie, w niedzielę 15 maja o godz. 17.00 na stadionie im. Zygmunta Siedleckiego popularni "Gęsiarze" podejmą Błoniankę Błonie.

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (1)

Anonim; 9 maja 2022 17:09

Można więcej zdjęć ?

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net