Piękne piłkarskie popołudnie w Białobrzegach (ZDJĘCIA!)

29 maja 2022 14:41; Bialobrzegi24.net

Piłkarze Pilicy wygrali niezwykle ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie w III lidze. Przed swoją publicznością pokonali 3:1 (3:0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Tego popołudnia piłkarskich wydarzeń na stadionie im. Zygmunta Siedleckiego było więcej.

Pamiątkowe zdjęcie przed meczem oldboyów Pilicy (fot. Bialobrzegi24.net)
Pamiątkowe zdjęcie przed meczem oldboyów Pilicy (fot. Bialobrzegi24.net)

Podopieczni Mariusza Sawy bez większych kłopotów pokonali wyżej notowanego rywala, który do Białobrzegów przyjechał w mocno rezerwowym składzie. Mecz rozstrzygnął się już do przerwy. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Zawadzki, a jedno trafienie dołożył Damian Winiarski. Goście odpowiedzi jednym, ale za to przepięknym celnym strzałem Tkaczyka.

Do końca rozgrywek III ligi zostały cztery kolejki. Popularni „Gęsiarze” tracą do miejsca gwarantującego utrzymanie zaledwie jeden punkt. Obecnie tę pozycję zajmuje KS Kutno. Do bezpośredniego starcia obu drużyn dojdzie w sobotę 11 czerwca na boisku rywali.

W sobotę na stadionie im. Zygmunta Siedleckiego odbyła się kolejna część obchodów 100-lecia białobrzeskiego klubu. Rozegrany został mecz oldbojów, w którym na boisku można było zobaczyć byłych zawodników Pilicy. 

Wśród nich byli: Andrzej Głowacki, Stanisław Kośla, Ryszard Fołtyn, Adam Traczyk, Czesław Strzelczyk, Henryk Bernat, Sławomir Gąska, Bogdan Rupniewski, Tadeusz Leszczyński, Czesław Krzciuk, Janusz Leksiński, Wojciech Leksiński, Piotr Żardecki, Ireneusz Cieślak, Mieczysław Walasik, Mieczysław Głaczkowski, Wojciech Traczyk, Tadeusz Kaczmarek, Wiesław Banachowicz, Mirosław Pękacki, Leszek Sulej, Jan Sulej, Andrzej Strzelczyk, Włodzimierz Olszewski, Henryk Suwała, Stanisław Kubica, Marek Młodziński, Rafał Masłowski, Marcin Cybulski, Tomasz Kapłon, Jacek Cybulski, Andrzej Czaplarski, Remigiusz Bolek, Adam Bolek, Andrzej Lenartowicz, Jacek Kot, Grzegorz Michalak, Artur Wielusiński, Łukasz Sielezin, Sebastian Michlak, Krzysztof Michlak, Marcin Grodecki, Marcin Sasak, Mariusz Semeniuk, Bogdan Kośla, Arkadiusz Kucharski, Piotr Bereznowski.

Wcześniej na stadionie pojawili się młodzi sportowcy wszystkich sekcji MKS, którzy przemaszerowali przez bieżnię i zaprezentowali się publiczności. Odsłonięta została również tablica upamiętniająca jubileusz powstania klubu.

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Zaskakujące informacje ws. makabrycznego wypadku w miejscowości Małe Boże

  • Aktualności
  • Stromiec

Znany jest sprawca wypadku w miejscowości Małe Boże. To 19-latka, która twierdziła dotąd, że była pasażerką. - Okazało się, że to jednak ona siedziała za kierownicą.

Dodano: 3 października 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Straszny wypadek w gminie Stromiec! Audi przecięte na pół

  • Aktualności
  • Stromiec

W niedzielę po godz. 20.00 na drodze relacji Stromiec - Boże doszło do poważnego wypadku. Na skutek zderzenia osobowe audi zostało wręcz przecięte na pół. Drugie z aut biorących w wypadku - osobowy opel leży na boku.

Dodano: 2 października 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
SP ZOZ w Białobrzegach (fot. Bialobrzegi24.net)

Donald Tusk w Białobrzegach. Wicestarosta i PGNiG reagują

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zakład Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach dostał od PGNiG za to, że placówka… zużyła za mało gazu.

Dodano: 30 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Konferencja prasowa przed SP ZOZ w Białobrzegach

Donald Tusk w Białobrzegach. Chodzi o karę za ogrzewanie dla SP ZOZ

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W piątek przed budynkiem SP ZOZ w Białobrzegach odbyła się konferencja z udziałem lidera Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska.

Dodano: 30 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. materiały prasowe

W Stawiszynie odbyły się manewry z udziałem psów specjalnych

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Przewodnicy psów służbowych kolejny raz spotkali się na ćwiczeniach zorganizowanych w Oddziale Zewnętrznym w Stawiszynie. W szkoleniu uczestniczyli przewodnicy psów z Aresztu Śledczego w Grójcu oraz z Zakładu Kynologii Policyjnej. Wspólne...

Dodano: 29 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa