Olbrzymie problemy Pilicy. Na ławce rezerwowych musiał usiąść burmistrz Adam Bolek

11 kwietnia 2022 13:44; Bialobrzegi24.net

Na mecz do Łowicza drużyna z Białobrzegów pojechała aż bez ośmiu piłkarzy. Na ławce rezerwowych jako zawodnik z pola musiał zasiąść burmistrz Adam Bolek, który w klubie pełni funkcję trenera bramkarzy.

Burmistrz Adam Bolek na stadionie w Białobrzegach (fot. Bialobrzegi24.net)
Burmistrz Adam Bolek na stadionie w Białobrzegach (fot. Bialobrzegi24.net)

Wiosna zdecydowanie nie należy do piłkarzy z Białobrzegów. Słaby początek rundy rewanżowej skutkował zmianą na ławce trenerskiej. Tomasza Grzywnę zastąpił Mariusz Sawa.

Pod wodzą nowego szkoleniowca beniaminek III ligi uległ w Giżycku (1:2), pokonał w derbach Broń Radom (2:1), a w ostatnią niedzielę pojechał do Łowicza w bardzo przetrzebionym składzie. Jak relacjonuje oficjalny profil Pilicy, w meczu z Pelikanem z różnych powodów (kartki, kontuzje, choroby) nie mogli zagrać Wiktor Żurawski, Patryk Walasek, Maciej Kencel, Adrian Karasek, Marcin Bykowski, Bartłomiej Michalski, Kamil Czarnecki oraz Bartłomiej Niedziela. Na ławce rezerwowych usiedli jedynie Oskar Natorski, Jakub Strzałkowski oraz jako zawodnik z pola… Adam Bolek.

Pojedynek w Łowiczu zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 4:0 (2:0).

Obecnie Pilica zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. Nad strefą spadkową ma trzy punkty przewagi. W kolejnym spotkaniu popularni „Gęsiarze” zagrają u siebie z rezerwami ŁKS-u Łódź (7.miejsce w tabeli). Mecz rozegrany zostanie w Wielką Sobotę 16 kwietnia o godzinie 13.

(mat)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net