Nerwowo siedział w samochodzie, a w kieszeni miał biały proszek

8 listopada 2022 14:41; Informacja prasowa

Kolejny raz dzięki zwykłej intuicji mundurowych został zatrzymany mężczyzna pod zarzutem posiadania środków odurzających. Nie była to planowana akcja, a zwyczajne legitymowanie osoby, która wieczorem siedziała w samochodzie w ustronnym miejscu. Przy mężczyźnie znaleziono amfetaminę. 32-latek usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo.

Fot. KPP w Białobrzegach
Fot. KPP w Białobrzegach

Około godziny 19.20 nieumundurowani policjanci na terenie jednej z miejscowości gminy Białobrzegi zauważyli  pojazd, w którym siedział młody mężczyzna. Wzbudziło to u nich podejrzenie. Policjanci wylegitymowali młodego mężczyznę, podczas czynności jego zachowanie było nerwowe i próbował coś ukryć w kieszeni.

Policjanci wezwali go do wydania wszelkich przedmiotów, których posiadanie jest zabronione. 32-latek oświadczył, że nie posiada takich przedmiotów. W związku z tym funkcjonariusze przystąpili do przeszukania mężczyzny, podczas którego w kieszeni spodni ujawnili torebkę foliowa z zawartością białego proszku. Była to amfetamina, co potwierdziły narkotesty.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut  posiadania narkotyków, za co grozi mu nawet 3 lata więzienia.

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Iwona Śliwa: odwołano mnie ze stanowiska na podstawie pomówień i insynuacji

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Publikujemy oświadczenie, jakie wydała Iwona Śliwa, którą zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał bez wypowiedzenia ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 6 grudnia 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Policja.pl

Okradł mieszkanie w Białobrzegach. Teraz może "posiedzieć" nawet 10 lat

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Białobrzescy policjanci zatrzymali 40-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w...

Dodano: 5 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Wiadomo dlaczego odwołano dyrektor liceum w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego opublikowano uchwałę w sprawie odwołania bez wypowiedzenia Pani Iwony Śliwy ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 4 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. lobialobrzegi.pl

Trzęsienie ziemi w białobrzeskim liceum! Ujawniono nieprawidłowości

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał ze stanowiska długoletnią dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej, Iwonę Śliwę.

Dodano: 1 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Wnętrza budynku OSP w Kożuchowie (fot. Bialobrzegi24.net)

Wyśmierzyce. Po remoncie dachu: grzyb, odpadające tynki i basen na podłodze

  • Aktualności
  • Wyśmierzyce

Mieszkańcy miejscowości Kożuchów w gminie Wyśmierzyce skarżą się, że przez źle wykonany remont dachu, dewastacji ulega budynek miejscowej remizy.

Dodano: 30 listopada 2022 r. Komentowano: 3 razy Autor: Bialobrzegi24.net