Moc atrakcji podczas biegu charytatywnego Fundacji Koalicja Dla Młodych

20 kwietnia 2022 13:36; Informacja prasowa

24 kwietnia, w niedzielę, odbędzie się bieg charytatywny dla Ukrainy „Moc na poMoc? Jasna Sprawa!”. Uczestnicy pobiegną na dystansie 2500 metrów i wystartują z placu Zygmunta Starego w Białobrzegach.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Całe wydarzenie zaczyna się o godzinie 11:00, a zakończenie przewidywane jest na godzinę 14:00. Celem biegu jest pomoc w postaci daru mocy. Dosłownie mocy, ponieważ wpisowym na start w wydarzeniu są BATERIE. Na miejscu prowadzona będzie także zbiórka środków finansowych, które Fundacja Koalicja Dla Młodych przeznaczy na zakup latarek i power banków dla mieszkańców Ukrainy. Wolontariusze z puszkami będą kwestować do godziny 14:00.

Do udziału w biegu można zgłaszać się przez formularz na stronie www.bieg.fundacjakdm.org

Jest także możliwość dopisania się do listy startujących w dniu biegu, na miejscu od godziny 09:00 do 10:00. Organizatorzy nie ukrywają jednak, że najlepszą formą są wcześniejsze zgłoszenia za pomocą formularza.

Moc atrakcji od Fundacji

Sam bieg to jednak nie wszystko. Fundacja przygotowała na ten dzień prawdziwą moc atrakcji dla młodszych i starszych. Na białobrzeskim rynku będzie pompowany zamek zjeżdżalnia dla najmłodszych, stoisko z watą cukrową i lemoniadą, balony i miła dla ucha muzyka. Dzieci będą mogły także skorzystać ze stanowisk malowania twarzy i zaplatania kolorowych warkoczyków. Fundacja postanowiła także rozpocząć sezon grillowy, a to za sprawą wielkiego grillowania z Galerią Smaku.

Od godziny 11:30 do 12:30 odbędą się na placu warsztaty dla dzieci z dekorowania zawieszek ze sklejki, które poprowadzi Pani Weronika Krzciuk, którą doskonale znacie z „ZABAWY W TEATR”.

Odbędą się także warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży z Łukaszem UFO Łukomskim i Katarzyną ŻABKĄ Miazgą ze szkoły tańca „KOSMOS”. Na możliwość wspólnego tańca organizatorzy zapraszają od godziny 13:15 do 13:45.

W odpowiedzi na zainteresowanie, kolejnym punktem programu będzie bieg z Klementyną dla najmłodszych. Mały dystans, wielka frajda i nieoceniona pomoc. Bieg z Klementyną startuje o godzinie 11:15.

Akcja Licytacja

Wielką gratką będzie licytacja, która odbędzie się o godzinie 12:00

A co będzie można wylicytować? Wyjątkową wizytę Gąski Klementyny u Ciebie.

Klementyna może odwiedzić Twoją firmę, przyjść na kawę do Twojego lokalu, zrobić niespodziankę na urodziny dziecka, odwiedzić Cię w domu. Odwiedziny Klementyny otwarte są na Twoje pomysły. Licytacja odbędzie się w niedziele, będzie to 61 dzień od rozpoczęcia agresji Rosji w Ukrainie. Z tego powodu kwota wywoławcza to 61 złotych. Oczywiście dochód z licytacji zostanie przeznaczony na zakup latarek i powerbanków dla żołnierzy ukraińskich.

Zapraszamy wszystkich na bieg i atrakcje, zapraszamy do pomocy i wspólnie spędzonego czasu.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net