Moc atrakcji podczas biegu charytatywnego Fundacji Koalicja Dla Młodych

20 kwietnia 2022 13:36; Informacja prasowa

24 kwietnia, w niedzielę, odbędzie się bieg charytatywny dla Ukrainy „Moc na poMoc? Jasna Sprawa!”. Uczestnicy pobiegną na dystansie 2500 metrów i wystartują z placu Zygmunta Starego w Białobrzegach.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Całe wydarzenie zaczyna się o godzinie 11:00, a zakończenie przewidywane jest na godzinę 14:00. Celem biegu jest pomoc w postaci daru mocy. Dosłownie mocy, ponieważ wpisowym na start w wydarzeniu są BATERIE. Na miejscu prowadzona będzie także zbiórka środków finansowych, które Fundacja Koalicja Dla Młodych przeznaczy na zakup latarek i power banków dla mieszkańców Ukrainy. Wolontariusze z puszkami będą kwestować do godziny 14:00.

Do udziału w biegu można zgłaszać się przez formularz na stronie www.bieg.fundacjakdm.org

Jest także możliwość dopisania się do listy startujących w dniu biegu, na miejscu od godziny 09:00 do 10:00. Organizatorzy nie ukrywają jednak, że najlepszą formą są wcześniejsze zgłoszenia za pomocą formularza.

Moc atrakcji od Fundacji

Sam bieg to jednak nie wszystko. Fundacja przygotowała na ten dzień prawdziwą moc atrakcji dla młodszych i starszych. Na białobrzeskim rynku będzie pompowany zamek zjeżdżalnia dla najmłodszych, stoisko z watą cukrową i lemoniadą, balony i miła dla ucha muzyka. Dzieci będą mogły także skorzystać ze stanowisk malowania twarzy i zaplatania kolorowych warkoczyków. Fundacja postanowiła także rozpocząć sezon grillowy, a to za sprawą wielkiego grillowania z Galerią Smaku.

Od godziny 11:30 do 12:30 odbędą się na placu warsztaty dla dzieci z dekorowania zawieszek ze sklejki, które poprowadzi Pani Weronika Krzciuk, którą doskonale znacie z „ZABAWY W TEATR”.

Odbędą się także warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży z Łukaszem UFO Łukomskim i Katarzyną ŻABKĄ Miazgą ze szkoły tańca „KOSMOS”. Na możliwość wspólnego tańca organizatorzy zapraszają od godziny 13:15 do 13:45.

W odpowiedzi na zainteresowanie, kolejnym punktem programu będzie bieg z Klementyną dla najmłodszych. Mały dystans, wielka frajda i nieoceniona pomoc. Bieg z Klementyną startuje o godzinie 11:15.

Akcja Licytacja

Wielką gratką będzie licytacja, która odbędzie się o godzinie 12:00

A co będzie można wylicytować? Wyjątkową wizytę Gąski Klementyny u Ciebie.

Klementyna może odwiedzić Twoją firmę, przyjść na kawę do Twojego lokalu, zrobić niespodziankę na urodziny dziecka, odwiedzić Cię w domu. Odwiedziny Klementyny otwarte są na Twoje pomysły. Licytacja odbędzie się w niedziele, będzie to 61 dzień od rozpoczęcia agresji Rosji w Ukrainie. Z tego powodu kwota wywoławcza to 61 złotych. Oczywiście dochód z licytacji zostanie przeznaczony na zakup latarek i powerbanków dla żołnierzy ukraińskich.

Zapraszamy wszystkich na bieg i atrakcje, zapraszamy do pomocy i wspólnie spędzonego czasu.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Zaskakujące informacje ws. makabrycznego wypadku w miejscowości Małe Boże

  • Aktualności
  • Stromiec

Znany jest sprawca wypadku w miejscowości Małe Boże. To 19-latka, która twierdziła dotąd, że była pasażerką. - Okazało się, że to jednak ona siedziała za kierownicą.

Dodano: 3 października 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Straszny wypadek w gminie Stromiec! Audi przecięte na pół

  • Aktualności
  • Stromiec

W niedzielę po godz. 20.00 na drodze relacji Stromiec - Boże doszło do poważnego wypadku. Na skutek zderzenia osobowe audi zostało wręcz przecięte na pół. Drugie z aut biorących w wypadku - osobowy opel leży na boku.

Dodano: 2 października 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
SP ZOZ w Białobrzegach (fot. Bialobrzegi24.net)

Donald Tusk w Białobrzegach. Wicestarosta i PGNiG reagują

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zakład Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach dostał od PGNiG za to, że placówka… zużyła za mało gazu.

Dodano: 30 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Konferencja prasowa przed SP ZOZ w Białobrzegach

Donald Tusk w Białobrzegach. Chodzi o karę za ogrzewanie dla SP ZOZ

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W piątek przed budynkiem SP ZOZ w Białobrzegach odbyła się konferencja z udziałem lidera Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska.

Dodano: 30 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. materiały prasowe

W Stawiszynie odbyły się manewry z udziałem psów specjalnych

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Przewodnicy psów służbowych kolejny raz spotkali się na ćwiczeniach zorganizowanych w Oddziale Zewnętrznym w Stawiszynie. W szkoleniu uczestniczyli przewodnicy psów z Aresztu Śledczego w Grójcu oraz z Zakładu Kynologii Policyjnej. Wspólne...

Dodano: 29 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa