MGOK ogłosił konkurs z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

14 stycznia 2021 17:21; Bialobrzegi24.net

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach ogłosił konkurs "#Super Babcia & #Super Dziadek".

#Super Babcia #Super Dziadek - konkurs dla dzieci i młodzieży
#Super Babcia #Super Dziadek - konkurs dla dzieci i młodzieży


W oczach dziecka Babcia i Dziadek mogą być prawdziwymi bohaterami, którzy potrafią poradzić sobie z najbardziej nieprzewidywalnymi sytuacjami. Często są dla swoich wnuków postaciami o bajkowych wręcz przymiotach. Opowieści o ich przygodach nierzadko stają się rodzinnymi legendami, anegdotami, które pamięta się po latach ze wszystkimi szczegółami. Dziadkowie są po prostu najlepsi – gdy trzeba przytulą, pocieszą, nakarmią, wysłuchają, ale dają namówić się też na szalone zabawy – nie bacząc na wiek potrafią wcielić się w indiańskiego wodza, wróżkę czy kogokolwiek innego. Na takie historie o Waszych Dziadkach czeka Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach – i ogłasza konkurs pn. "#Super Babcia & #Super Dziadek".

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać portret Babci lub Dziadka (technika dowolna) i dołączyć opis odpowiadając na pytanie: DLACZEGO BABCIA/DZIADEK JEST DLA MNIE SUPER BOHATEREM/BOHATERKĄ.

Do konkursu zapraszamy dzieci i młodzież do lat 16.

Prace należy wysyłać na adres: p.plaskocinska@mgok.bialobrzegi.pl do poniedziałku.

Konkurs rozpoczyna się 14 stycznia i trwa do 31 stycznia.  Głosowanie internetowe trwać będzie od 1 lutego 2021 roku do 14 lutego 2021 roku po opublikowaniu wszystkich prac zgodnych z założeniami konkursu. Miejsca konkursowe tj. I, II i III miejsce będą przyznawane adekwatnie do zdobytej ilości polubień tj. lajków pod zdjęciem. Szczegóły znajdziecie w regulaminie - TUTAJ.

MGOK Białobrzegi

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Szkolenia w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego prowadzi nie tylko działalność doradczą i pomocową dla organizacji pozarządowych, ale także szkoleniową.

Dodano: 27 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. archiwum Bialobrzegi24.net

Pilica Białobrzegi wraca na zwycięską ściężkę! Pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn

  • Sport
  • Białobrzegi

W spotkaniu X kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn 2:1.

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Wielki powrót sekcji szachowej do Białobrzegów – MGOK otwiera nabór!

  • Kultura
  • Białobrzegi

Po długiej przerwie, szachy znowu w Białobrzegach! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności na zajęcia które startują już w październiku!

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Zdecyduj co powstanie w Twoim regionie!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 17 projektów w regionie radomskim i 29 ogólnowojewó...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Białobrzescy policjanci kolejny raz organizują zbiórkę krwi

  • Wkrótce
  • Powiat Białobrzeski

W czwartek 7 października 2021 r. w godz. 8:00 – 12:00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, przy ul. Żeromskiego 23 zaparkowany będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym po raz drugi w tym roku odbędzie się zbiórka krwi...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net