Zamknij

Mecz towarzyski: Pilica Białobrzegi 2 MKS Piaseczno 4 (ZDJĘCIA)

14:10, 06.02.2021 Bialobrzegi24.net
Skomentuj Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 2:4 (fot. Bialobrzegi24.net) Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 2:4 (fot. Bialobrzegi24.net)
W sobotnim meczu towarzyskim podopieczni trenera Tomasza Grzywny musieli uznać wyższość rywali z Piaseczna.

Przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze Pilicy rozegrali w sobotę kolejny test-mecz. Rywalem był IV-ligowy MKS Piaseczno. Trenerem zespołu gości jest doskonale znany w Białobrzegach Arkadiusz Modrzejewski, a w drużynie występują byli zawodnicy Pilicy m.in. Michał Janowski, Kamil Matulka, Kamil Ziemnicki czy też Bartosz Orłowski.

Mecz zaczął się znakomicie dla gospodarzy, którzy już w 6.minucie gry wyszli na prowadzenie. Rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym wykorzystał Kucharczyk. Goście doprowadzili do wyrównania w 31.minucie, kiedy niefrasobliwość obrońców Pilicy wykorzystał Wiejak. Tuż przed przerwą piaseczynianie zdołali wyjść na prowadzenie. Bramkarz Pilicy sfaulował wychodzącego sam na sam zawodnika rywali, a rzut karny na gola zamienił Suchanek.

Podopieczni Tomasza Grzywny wyrównali w 58.minucie. Po składnej akcji, w której piłka krążyła od nogi do nogi z bliska golkipera rywali pokonał Czarnecki.

Z gola na 2:2 białobrzeżanie nie cieszyli się jednak długo. Nie minęło kilkadziesiąt sekund, a błędy w defensywie Pilicy wykorzystał Szczepaniak, który ładnym lobem zapewnił prowadzenie rywalom z Piaseczna.

Wynik meczu na 2:4 dla Piaseczna uderzeniem głową ustalił Å»uchowski.

W Pilicy po raz kolejny wystąpili dwaj testowani zawodnicy: Bartosz Gemza z Wisły Dziecinów oraz Michał Dobkowski z Błonianki Błonie. Kolejny sparing Pilica rozegra w środę 10 lutego w Białobrzegach o godzinie 18 . Tym razem zmierzy się z IV-ligowym Granatem Skarżysko.

Pilica Białobrzegi – MKS Piaseczno 2:4 (1:2)
Gole: Kucharczyk (6.), Czarnecki (58.) – Wiejak (31.), Suchanek (40.), Szczepaniak (60.), Å»uchowski (78.)
Skład Pilicy: Gemza – Kencel, Bykowski, Walasek, Klinicki, Niedziela, Rawski, Michalski, Winiarski, Kucharczyk, Czarnecki oraz Adamczyk (bramkarz), Król, Skrzypek, Zawadzki, Gliński, Stanisławski, Dobkowski, Paterek