Koalicja dla Młodych: udało się nam w sierpniu

8 września 2021 10:54; Informacja prasowa

Jak co miesiąc, tylko na łamach bialobrzegi24.net, możecie przeczytać o tym co działo się w FUNDACJI KOALICJA DLA MŁODYCH w poprzednim miesiącu. Okres wakacji był dla nas czasem wzmożonego wysiłku, wszystko po to by tu gdzie żyjemy było nam dobrze. Co więc udało nam się wypracować w sierpniu?

Fot. Koalicja dla Młodych
Fot. Koalicja dla Młodych


Miesiąc zaczęliśmy od bujania głową w rytm piosenki „NAD BIAŁYM BRZEGIEM” grupy MRK NOOK. Utwór wraz z teledyskiem powstał w ramach tegorocznej edycji programu DZIAŁAJ LOKALNIE. W ramach tego samego programu udało się zorganizować także koncert, na którym mogliście usłyszeć ten inne utwory zespołu hip hopowego. Fundacja jest dumna, że mogła wesprzeć młodych artystów i pomóc w szerzeniu głosu młodego pokolenia. Program DZIAŁAJ LOKALNIE jest zresztą pełen ciekawych projektów i realizacji, którymi dane nam było cieszyć się w drugim miesiącu wakacji. Odbył się między innymi PIKNIK SPORTOWY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH na terenie szkół specjalnych w Adamowie. Ten projekt realizowało z nami STOWARZYSZENIE BIEDRONKI, któremu gratulujemy wspaniałego pomysłu, organizacji i udanej realizacji.

W sierpniu odbył się także FINAŁ WAKACJYJNEJ PODRÓŻY Z KLEMENTYNĄ. O samej podróży z naszą gąską mogliście czytać już w podsumowaniu lipca, odbyły się wtedy półkolonie dla 144 dzieci z terenów wiejskich naszego powiatu. Finał był doskonałą okazją do rodzinnego spotkania i wspólnego spędzenia czasu, także w towarzystwie gąski Klementyny. Zorganizowaliśmy dla Was projekcję bajki oraz filmu podsumowującego nasze lipcowe podróże. Film jest aktualnie dostępny na facebooku Fundacji, zapraszamy do oglądania i dziękujemy Wam za wspólny finał. W sierpniu zadbaliśmy także o wzmocnienie aktywności Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego, Stale udostępniamy lokalnym organizacjom dostęp do potrzebnego sprzętu, ale także naszego doświadczenia i wsparcia merytorycznego. Jesteśmy po to aby pomagać i wspierać, dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami i korzystania z pomocnej dłoni.

Na koniec kilka słów o bardzo istotnym dla nas i lokalnej społeczności programie, który właśnie w sierpniu ruszył „PEŁNĄ GĘSIĄ”. Jest to WOLONTARIAT Z KLEMENTYNĄ! Przygotowaliśmy możliwość dla osób chcących zaangażować się nie tylko w naszą pracę, ale przede wszystkim w nasz lokalny świat, w pomoc seniorom, samotnym i potrzebującym, wsparcie dla dzieci i młodzieży, dbanie o środowisko i siebie nawzajem. Zorganizowaliśmy program WOLONTARIAT Z KLEMENTYNĄ i prowadzimy nabór chętnych osób do udziału. Więcej szczegółów możecie znaleźć na naszych social mediach oraz stronie internetowej.

(Fundacja Koalicja dla Młodych)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Szkolenia w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego prowadzi nie tylko działalność doradczą i pomocową dla organizacji pozarządowych, ale także szkoleniową.

Dodano: 27 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. archiwum Bialobrzegi24.net

Pilica Białobrzegi wraca na zwycięską ściężkę! Pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn

  • Sport
  • Białobrzegi

W spotkaniu X kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn 2:1.

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Wielki powrót sekcji szachowej do Białobrzegów – MGOK otwiera nabór!

  • Kultura
  • Białobrzegi

Po długiej przerwie, szachy znowu w Białobrzegach! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności na zajęcia które startują już w październiku!

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Zdecyduj co powstanie w Twoim regionie!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 17 projektów w regionie radomskim i 29 ogólnowojewó...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Białobrzescy policjanci kolejny raz organizują zbiórkę krwi

  • Wkrótce
  • Powiat Białobrzeski

W czwartek 7 października 2021 r. w godz. 8:00 – 12:00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, przy ul. Żeromskiego 23 zaparkowany będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym po raz drugi w tym roku odbędzie się zbiórka krwi...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net