KAMPANIA 19 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY I KRZYWDZENIU DZIECI I MŁODZIEŻY

24 listopada 2021 13:19; Karolina Adamska

W ramach "Światowej Kampanii 19 dni Przeciwko Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci i Młodzieży" asp. Katarzyna Pieniąca uczestniczyła w happeningu dot. zagadnienia przemocy wobec dzieci oraz zjawisk towarzyszących zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr. 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach.


W budynku Szkoły Podstawowej nr.1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach odbył się happening dotyczący zagadnienia przemocy wobec dzieci oraz zjawisk towarzyszących. W ramach tego wydarzenia odbył się quiz ze znajomości zagadnień dotyczących przemocy oraz karalności nieletnich. W wydarzeniu wzięła udział funkcjonariuszka Zespołu ds. Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach asp. Katarzyna Pieniąca, która wspierała zespół psychologiczni- pedagogiczny jako ekspert z zakresu karalności nieletnich oraz przemocy wobec dzieci i młodzieży. W trakcie spotkania policjantka przeprowadziła  prelekcje z jej uczestnikami na temat przemocy rówieśniczej oraz odpowiedzialności karnej nieletnich. Głównym zadaniem kampania jest przypomnienie najmłodszym wartości, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i dobrego życia.

(Informacja prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Adam Bolek (burmistrz Białobrzegów), Łukasz Fonfara (prezes zielona-energia.com), Jacek Kacprzak (prezes Pilicy Białobrzegi)

Zielona-energia.com zacieśnia współpracę z Pilicą Białobrzegi i miastem

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W środę na stadionie miejskim podpisano nową umowę sponsorską pomiędzy firmą zielona-energia.com a Miejskim Klubem Sportowym Pilica Białobrzegi.

Dodano: 1 grudnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 211

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" m.in. materiały o umowie partnerstwa 19 samorządów z północnego Mazowsza na rzecz budowy kolei z Przasnysza przez Zegrze do Warszawy...

Dodano: 30 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Laureaci Białobrzeskiego Festiwalu Piosenki

XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory (FOTO i VIDEO)

  • Kultura
  • Białobrzegi

W piątek w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 odbył się XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory. Patronat medialny sprawował portal Bialobrzegi24.net.

Dodano: 28 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi

Mecz odwołany. Koniec piłkarskiego roku dla Pilicy Białborzegi

  • Sport
  • Białobrzegi

Śnieg, jaki spadł na boisku Znicza Biała Piska uniemożliwił rozegranie zaplanowanego na sobotę meczu. Miało być to pierwsze spotkanie z rundy wiosennej rozegrane awansem.

Dodano: 27 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Różowo, nietypowo, kolorowo

  • Po godzinach
  • Białobrzegi

Fundacja Koalicja Dla Młodych rozchmurza jesienne humory. Przy siedzibie Fundacji na ulicy Reymonta pojawiła się RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY. Jest oryginalna, wesoła, rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. To nowy, ciekawy punkt na mapie Biał...

Dodano: 26 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Inforamacja prasowa