Już wkrótce wyjątkowe wydarzenie charytatywne w Białobrzegach

12 kwietnia 2022 14:44; Informacja prasowa

Już 24 kwietnia w Białobrzegach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie charytatywne. Zapraszamy wszystkich chętnych na bieg na dystansie 2500 metrów.


Będzie to nie tylko okazja aby dobrze się bawić, wspólnie spędzić czas, poprawić kondycję i zadbać o zdrowie, ale także aby przesłać energię dla Ukrainy. Wpisowym na start w naszym wydarzeniu są BATERIE, na miejscu będziemy prowadzić także zbiórkę środków finansowych, które przeznaczymy na zakup latarek i power banków dla mieszkańców Ukrainy. W wielu ukraińskich miejscowościach nie ma prądu w wyniku zniszczeń spowodowanych atakami rakietowymi. Oświetlenie potrzebne jest zarówno cywilom, którzy szukają schronienia w piwnicach i schronach, jak i wojsku obrony terytorialnej. Dostęp do energii z power banków pozwala także na utrzymywanie kontaktu między żołnierzami, przekazywanie informacji o niebezpieczeństwie czy miejscu, w którym potrzebna jest pomoc.

Światło i energia to podstawowe potrzeby, a razem możemy je zaspokoić.

Macie MOC NA POMOC? JASNA SPRAWA! Więc pomagajmy razem.

Już teraz pokazaliście nam jak wielkie i otwarte są Wasze serce, wspieracie zbiórkę darów, oferujecie swoje domy dla uchodźców wojennych, pomagacie jako wolontariusze, jesteście po prostu wspaniałymi ludźmi, z których należy brać przykład. Jesteście z nami na każdym kroku,  bądźcie także na Placu Zygmunta Starego w Białobrzegach od godziny 11:00 do 14:00.

Weźcie ze sobą baterie – opakowanie, dwa, pięć, ile możecie. Na miejscu czeka na Was także prawdziwa moc atrakcji, będzie grill z Galerią Smaku, wata cukrowa, balony i...zobaczycie co jeszcze już 24ego kwietnia.

Rejestracja dla uczestników biegu na http://bieg.fundacjakdm.org/

Więcej informacji? Napisz do nas: l.lukomski@fundacjakdm.org

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net