Już wkrótce wyjątkowe wydarzenie charytatywne w Białobrzegach

12 kwietnia 2022 14:44; Informacja prasowa

Już 24 kwietnia w Białobrzegach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie charytatywne. Zapraszamy wszystkich chętnych na bieg na dystansie 2500 metrów.


Będzie to nie tylko okazja aby dobrze się bawić, wspólnie spędzić czas, poprawić kondycję i zadbać o zdrowie, ale także aby przesłać energię dla Ukrainy. Wpisowym na start w naszym wydarzeniu są BATERIE, na miejscu będziemy prowadzić także zbiórkę środków finansowych, które przeznaczymy na zakup latarek i power banków dla mieszkańców Ukrainy. W wielu ukraińskich miejscowościach nie ma prądu w wyniku zniszczeń spowodowanych atakami rakietowymi. Oświetlenie potrzebne jest zarówno cywilom, którzy szukają schronienia w piwnicach i schronach, jak i wojsku obrony terytorialnej. Dostęp do energii z power banków pozwala także na utrzymywanie kontaktu między żołnierzami, przekazywanie informacji o niebezpieczeństwie czy miejscu, w którym potrzebna jest pomoc.

Światło i energia to podstawowe potrzeby, a razem możemy je zaspokoić.

Macie MOC NA POMOC? JASNA SPRAWA! Więc pomagajmy razem.

Już teraz pokazaliście nam jak wielkie i otwarte są Wasze serce, wspieracie zbiórkę darów, oferujecie swoje domy dla uchodźców wojennych, pomagacie jako wolontariusze, jesteście po prostu wspaniałymi ludźmi, z których należy brać przykład. Jesteście z nami na każdym kroku,  bądźcie także na Placu Zygmunta Starego w Białobrzegach od godziny 11:00 do 14:00.

Weźcie ze sobą baterie – opakowanie, dwa, pięć, ile możecie. Na miejscu czeka na Was także prawdziwa moc atrakcji, będzie grill z Galerią Smaku, wata cukrowa, balony i...zobaczycie co jeszcze już 24ego kwietnia.

Rejestracja dla uczestników biegu na http://bieg.fundacjakdm.org/

Więcej informacji? Napisz do nas: l.lukomski@fundacjakdm.org

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Iwona Śliwa: odwołano mnie ze stanowiska na podstawie pomówień i insynuacji

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Publikujemy oświadczenie, jakie wydała Iwona Śliwa, którą zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał bez wypowiedzenia ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 6 grudnia 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Policja.pl

Okradł mieszkanie w Białobrzegach. Teraz może "posiedzieć" nawet 10 lat

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Białobrzescy policjanci zatrzymali 40-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w...

Dodano: 5 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Wiadomo dlaczego odwołano dyrektor liceum w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego opublikowano uchwałę w sprawie odwołania bez wypowiedzenia Pani Iwony Śliwy ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 4 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. lobialobrzegi.pl

Trzęsienie ziemi w białobrzeskim liceum! Ujawniono nieprawidłowości

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał ze stanowiska długoletnią dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej, Iwonę Śliwę.

Dodano: 1 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Wnętrza budynku OSP w Kożuchowie (fot. Bialobrzegi24.net)

Wyśmierzyce. Po remoncie dachu: grzyb, odpadające tynki i basen na podłodze

  • Aktualności
  • Wyśmierzyce

Mieszkańcy miejscowości Kożuchów w gminie Wyśmierzyce skarżą się, że przez źle wykonany remont dachu, dewastacji ulega budynek miejscowej remizy.

Dodano: 30 listopada 2022 r. Komentowano: 3 razy Autor: Bialobrzegi24.net