Dzielnicowy pomógł bocianowi ze złamaną nogą

10 sierpnia 2022 08:15; Informacja prasowa

W poniedziałek białobrzescy policjanci zostali poinformowany, że przy trasie nr 48 w rejonie miejscowości Wyśmierzyce znajduje się bocian, który może potrzebować pomocy. Dzielnicowy powiadomił pracowników Urzędu Gminy w Wyśmierzycach. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza bocian trafił pod specjalistyczną opiekę.

Fot. commons.wikimedia.org
Fot. commons.wikimedia.org

Wczoraj rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie miejscowości Wyśmierzyce przy trasie nr DK48 znajduję się bocian potrzebujący pomocy. Na miejsce skierował dzielnicowego gminy Wyśmierzyce mł. asp. Pawła Kucharczyka, który ustalił ze bocian ma złamaną nogę i nie może się poruszać. Dzielnicowy powiadomił pracowników Urzędu Gminy w Wyśmierzycach, który przyjechał na miejsce interwencji, a następnie odwiózł rannego bociana do Ptasiego Azylu w Warszawie. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza bocian trafił pod specjalistyczną opiekę.

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (2)

Zenobia ; 17 sierpnia 2022 19:12

Chociaż do tego się nadaje bo po za tym nie wiele potrafi w życiu i w zawodzie , ma nawet problem z napisaniem notatki urzędowej/służbowej wielki dzielnicowy bu ha ha :)
Ciekawe jak ustalił że bocian ma złamaną nogę - specjalista od siedmiu boleści , pewnie tak samo jak stwierdził, że ktoś jest w domu bo widział dym z komina :) Artykuł napisała koleżanka z pracy, pewnie dla beki :)

Krysia; 17 sierpnia 2022 19:17

Kucharczyk człowiek od zadań specjalnych bu ha ha

Przeczytaj również

Fot. ROZPN

Turniej o Puchar Wiosny w Białobrzegach. To była znakomita impreza (VIDEO!)

  • Sport
  • Białobrzegi

10 drużyn, dwie grupy, dużo goli i mnóstwo kibiców na trybunach. Białobrzegi okazały się bardzo gościnne i pierwszy turniej z cyklu "O Puchar Wiosny" możemy uznać za udany - pisze na swojej stronie Radomski Okręgowy Związek Piłki Noż...

Dodano: 5 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Jest bardzo ślisko na S7. Doszło do zderzenia dwóch aut

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W sobotę przed godziną 9.00 na drodze ekspresowej nr 7 w miejscowości Gózd doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Dodano: 4 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
100 lat Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi 1922-2022

Białobrzegi moim miastem, Pilica moim klubem. Ukazał się album na 100-lecie klubu

  • Publicystyka i historia
  • Białobrzegi

Z okazji jubileuszu 100-lecia powstania Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi ukazał się album, przedstawiający historię klubu w latach 1922-2022.

Dodano: 3 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. UMiG w Białobrzegach

Bulwar połączy ul. Krakowską z ul. Cichą. Rozpoczęły się prace!

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Rozpoczęły się prace przy budowie ścieżki przyrodniczej nad jeziorem wschodnim w Białobrzegach. Ciąg pieszy połączy ulicę Krakowską z ulicą Cichą. Gmina na to zadanie pozyskała środki z LGD Zapilicze w wysokości 172 tys. zł.

Dodano: 2 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. KPP w Białobrzegach

Białobrzeska Policja podsumowała 2022 rok

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

31 stycznia 2023 r. W Sali Konferencyjnej Hali Sportowej w Białobrzegach odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku. W uroczystej naradzie uczestniczył I...

Dodano: 2 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa