Dzielnicowi z Radzanowa namierzyli włamywaczy

28 maja 2021 13:07; Bialobrzegi24.net

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Radzanowie, zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego na terenie leśnym w miejscowości Wyśmierzyce.


Dzielnicowi Posterunku Policji w Radzanowie zauważyli zaparkowany pojazd przy jednej z posesji w kompleksie leśnym w miejscowości Wyśmierzyce. W toku podjętych czynności ujawnili że w samochodzie znajdują się rzeczy mogące pochodzić z kradzieży.

W pobliżu pojazdu zauważyli mężczyznę, który oświadczył, że przyjechał z bratem oraz dwoma kolegami, ale nie był w stanie wytłumaczyć dlaczego znalazł się w tym miejscu i gdzie znajdowali się trzej pozostali mężczyźni. W trakcie rozmowy z mężczyzną funkcjonariusze ujawnili rozciętą siatkę w ogrodzeniową w pobliskiej posesji. Po wejściu na jej teren zauważyli trzech mężczyzn, którzy na ich widok rozbiegli się w pobliskim lesie. W wyniku czynności prowadzonych przez policjantów policji w Białobrzegach jeszcze tej samej nocy w miejscu zamieszkania braci zatrzymali drugiego z nich. Trzeci ze sprawców został zatrzymany rano. Czwarty z mężczyzn, którego tożsamość została już poznana przez funkcjonariuszy wiedząc ze nie uniknie odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwo sam zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem Kodeks Karny przewiduję kare nawet do 10 lat pozbawienia wolności. W wyniku szybkiego działania policjantów całe skradzione mienie trafiło do właściciela.

(KPP w Białobrzegach)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Zaskakujące informacje ws. makabrycznego wypadku w miejscowości Małe Boże

  • Aktualności
  • Stromiec

Znany jest sprawca wypadku w miejscowości Małe Boże. To 19-latka, która twierdziła dotąd, że była pasażerką. - Okazało się, że to jednak ona siedziała za kierownicą.

Dodano: 3 października 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Straszny wypadek w gminie Stromiec! Audi przecięte na pół

  • Aktualności
  • Stromiec

W niedzielę po godz. 20.00 na drodze relacji Stromiec - Boże doszło do poważnego wypadku. Na skutek zderzenia osobowe audi zostało wręcz przecięte na pół. Drugie z aut biorących w wypadku - osobowy opel leży na boku.

Dodano: 2 października 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
SP ZOZ w Białobrzegach (fot. Bialobrzegi24.net)

Donald Tusk w Białobrzegach. Wicestarosta i PGNiG reagują

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zakład Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach dostał od PGNiG za to, że placówka… zużyła za mało gazu.

Dodano: 30 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Konferencja prasowa przed SP ZOZ w Białobrzegach

Donald Tusk w Białobrzegach. Chodzi o karę za ogrzewanie dla SP ZOZ

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W piątek przed budynkiem SP ZOZ w Białobrzegach odbyła się konferencja z udziałem lidera Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska.

Dodano: 30 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. materiały prasowe

W Stawiszynie odbyły się manewry z udziałem psów specjalnych

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Przewodnicy psów służbowych kolejny raz spotkali się na ćwiczeniach zorganizowanych w Oddziale Zewnętrznym w Stawiszynie. W szkoleniu uczestniczyli przewodnicy psów z Aresztu Śledczego w Grójcu oraz z Zakładu Kynologii Policyjnej. Wspólne...

Dodano: 29 września 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa