Dzielnicowi z Radzanowa namierzyli włamywaczy

28 maja 2021 13:07; Bialobrzegi24.net

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Radzanowie, zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego na terenie leśnym w miejscowości Wyśmierzyce.


Dzielnicowi Posterunku Policji w Radzanowie zauważyli zaparkowany pojazd przy jednej z posesji w kompleksie leśnym w miejscowości Wyśmierzyce. W toku podjętych czynności ujawnili że w samochodzie znajdują się rzeczy mogące pochodzić z kradzieży.

W pobliżu pojazdu zauważyli mężczyznę, który oświadczył, że przyjechał z bratem oraz dwoma kolegami, ale nie był w stanie wytłumaczyć dlaczego znalazł się w tym miejscu i gdzie znajdowali się trzej pozostali mężczyźni. W trakcie rozmowy z mężczyzną funkcjonariusze ujawnili rozciętą siatkę w ogrodzeniową w pobliskiej posesji. Po wejściu na jej teren zauważyli trzech mężczyzn, którzy na ich widok rozbiegli się w pobliskim lesie. W wyniku czynności prowadzonych przez policjantów policji w Białobrzegach jeszcze tej samej nocy w miejscu zamieszkania braci zatrzymali drugiego z nich. Trzeci ze sprawców został zatrzymany rano. Czwarty z mężczyzn, którego tożsamość została już poznana przez funkcjonariuszy wiedząc ze nie uniknie odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwo sam zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem Kodeks Karny przewiduję kare nawet do 10 lat pozbawienia wolności. W wyniku szybkiego działania policjantów całe skradzione mienie trafiło do właściciela.

(KPP w Białobrzegach)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net