Dzielnicowi z Radzanowa namierzyli włamywaczy

28 maja 2021 13:07; Bialobrzegi24.net

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Radzanowie, zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego na terenie leśnym w miejscowości Wyśmierzyce.
Dzielnicowi Posterunku Policji w Radzanowie zauważyli zaparkowany pojazd przy jednej z posesji w kompleksie leśnym w miejscowości Wyśmierzyce. W toku podjętych czynności ujawnili że w samochodzie znajdują się rzeczy mogące pochodzić z kradzieży.

W pobliżu pojazdu zauważyli mężczyznę, który oświadczył, że przyjechał z bratem oraz dwoma kolegami, ale nie był w stanie wytłumaczyć dlaczego znalazł się w tym miejscu i gdzie znajdowali się trzej pozostali mężczyźni. W trakcie rozmowy z mężczyzną funkcjonariusze ujawnili rozciętą siatkę w ogrodzeniową w pobliskiej posesji. Po wejściu na jej teren zauważyli trzech mężczyzn, którzy na ich widok rozbiegli się w pobliskim lesie. W wyniku czynności prowadzonych przez policjantów policji w Białobrzegach jeszcze tej samej nocy w miejscu zamieszkania braci zatrzymali drugiego z nich. Trzeci ze sprawców został zatrzymany rano. Czwarty z mężczyzn, którego tożsamość została już poznana przez funkcjonariuszy wiedząc ze nie uniknie odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwo sam zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem Kodeks Karny przewiduję kare nawet do 10 lat pozbawienia wolności. W wyniku szybkiego działania policjantów całe skradzione mienie trafiło do właściciela.

(KPP w Białobrzegach)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Szkolenia w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego prowadzi nie tylko działalność doradczą i pomocową dla organizacji pozarządowych, ale także szkoleniową.

Dodano: 27 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. archiwum Bialobrzegi24.net

Pilica Białobrzegi wraca na zwycięską ściężkę! Pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn

  • Sport
  • Białobrzegi

W spotkaniu X kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn 2:1.

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Wielki powrót sekcji szachowej do Białobrzegów – MGOK otwiera nabór!

  • Kultura
  • Białobrzegi

Po długiej przerwie, szachy znowu w Białobrzegach! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności na zajęcia które startują już w październiku!

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Zdecyduj co powstanie w Twoim regionie!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 17 projektów w regionie radomskim i 29 ogólnowojewó...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Białobrzescy policjanci kolejny raz organizują zbiórkę krwi

  • Wkrótce
  • Powiat Białobrzeski

W czwartek 7 października 2021 r. w godz. 8:00 – 12:00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, przy ul. Żeromskiego 23 zaparkowany będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym po raz drugi w tym roku odbędzie się zbiórka krwi...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net