Dwaj policjanci z Białobrzegów po długoletniej służbie przeszli na emeryturę

9 stycznia 2023 11:06; KPP w Białobrzegach

W minioną środę w białobrzeskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie dwóch funkcjonariuszy, którzy po długoletniej służbie przeszli na emeryturę.

Fot. KPP w Białobrzegach
Fot. KPP w Białobrzegach

Komendant Powiatowy Policji w Białobrzegach mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach podinsp. Paweł Ozga w obecności kadry kierowniczej w ciepłych słowach podziękowali odchodzącym na emeryturę policjantom. Były to szczególne chwile z uwagi na odejście bardzo doświadczonych i długoletnich funkcjonariuszy. Ze służbą rozstali się bowiem dwaj policjanci: aspirant sztabowy Robert Pawłowski oraz młodszy aspirant Paweł Kucharczyk. Pierwszy z nich przez ostatnie lata pracował w Zespole Dyżurnych  białobrzeskiej komendy, natomiast drugi był dzielnicowym na terenie gminy Wyśmierzyce i Radzanów.  - Dziękujemy wam za wieloletnią i pełną zaangażowania służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu białobrzeskiego – mówili komendanci.  

Jednocześnie życzyli zdrowia i wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń, na które do tej pory zabrakło czasu. Wyrazili również nadzieję, że pomimo wielu nowych obowiązków na emeryturze będą utrzymywać stały kontakt z tutejszą jednostką. - Życzymy wam radości z każdego dnia, zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności. By ten nowy etap w życiu był doskonałym czasem na urzeczywistnienie tych pragnień, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom policyjnej profesji – życzyli komendanci. Do życzeń dołączyła się również kadra kierownicza.

Policjanci żegnając się z mundurem podziękowali za wspólną służbę i lata spędzone w białobrzeskiej jednostce.

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. ROZPN

Turniej o Puchar Wiosny w Białobrzegach. To była znakomita impreza (VIDEO!)

  • Sport
  • Białobrzegi

10 drużyn, dwie grupy, dużo goli i mnóstwo kibiców na trybunach. Białobrzegi okazały się bardzo gościnne i pierwszy turniej z cyklu "O Puchar Wiosny" możemy uznać za udany - pisze na swojej stronie Radomski Okręgowy Związek Piłki Noż...

Dodano: 5 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Jest bardzo ślisko na S7. Doszło do zderzenia dwóch aut

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W sobotę przed godziną 9.00 na drodze ekspresowej nr 7 w miejscowości Gózd doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Dodano: 4 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
100 lat Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi 1922-2022

Białobrzegi moim miastem, Pilica moim klubem. Ukazał się album na 100-lecie klubu

  • Publicystyka i historia
  • Białobrzegi

Z okazji jubileuszu 100-lecia powstania Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi ukazał się album, przedstawiający historię klubu w latach 1922-2022.

Dodano: 3 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. UMiG w Białobrzegach

Bulwar połączy ul. Krakowską z ul. Cichą. Rozpoczęły się prace!

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Rozpoczęły się prace przy budowie ścieżki przyrodniczej nad jeziorem wschodnim w Białobrzegach. Ciąg pieszy połączy ulicę Krakowską z ulicą Cichą. Gmina na to zadanie pozyskała środki z LGD Zapilicze w wysokości 172 tys. zł.

Dodano: 2 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. KPP w Białobrzegach

Białobrzeska Policja podsumowała 2022 rok

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

31 stycznia 2023 r. W Sali Konferencyjnej Hali Sportowej w Białobrzegach odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku. W uroczystej naradzie uczestniczył I...

Dodano: 2 lutego 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa