Dwa ciekawe wydarzenia w Białobrzegach

25 sierpnia 2021 11:17; Informacja prasowa

Już niebawem w Białobrzegach odbędą się dwa bardzo ciekawe wydarzenia.
W najbliższą sobotę 28.08. FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH zaprasza fanów dobrej muzyki na koncert realizowany w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE. W tym roku w programie realizujemy aż 16 wyjątkowych pomysłów, które zmieniają nasz lokalny świat, a jednym z nich jest projekt „W NASZYM STYLU” grupy MRK NOOK. Dzięki tej realizacji powstał utwór hip hopowy będący głosem młodego pokolenia, który będzie można usłyszeć w wykonaniu na żywo podczas koncertu. Koncert odbędzie się 28.08.2021. w HALI SPORTOWEJ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NUMER 1  im. KEN W BIAŁOBRZEGACH o godzinie 20:00. Grupa zagra numer „NAD BIAŁYM BRZEGIEM”, ale możemy spodziewać się też innych produkcji tych młodych artystów. Cieszymy się, że dzięki pomocy darczyńców – TWÓRCÓW LOKALNEGO ŚWIATA, możemy wspierać tak kreatywne działania. W tym roku serce i dbałość o lokalną społeczność i jej rozwój okazały firmy:

GALERIA SMAKU
PPHUB FORMAT
AUTO-MAX-NESKA

Drugim wydarzeniem, na które mamy przyjemność zaprosić jest FINAŁ WAKACYJNEJ PODRÓŻY Z KLEMENTYNĄ. Fundacja Koalicja Dla Młodych, wraz z partnerem Fundacją PZU, zorganizowała aż 6 półkolonii dla dzieci z terenów wiejskich naszego regionu. Podczas tych wyjątkowych podróży nasza GĄSKA KLEMENTYNA zabrała dzieci na edukacyjną wyprawę po różnych kontynentach. Poznawaliśmy kulturę, historię, tradycje, sztukę, przyrodę i zabawy z AZJI, OBU AMERYK, AFRYKI, AUSTRALII I EUROPY. Podczas FINAŁU, który odbędzie się na białobrzeskim rynku 30.08.2021 od godziny 19:30, wyświetlimy dla Was filmową relację z tych podróży. Tego dnia zorganizowaliśmy także BAJKOWE KINO PLENEROWE, które pozwoli miło i rodzinnie spędzić ten wieczór. Towarzystwa dotrzyma Wam oczywiście Klementyna, która będzie obecna podczas FINAŁU.

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Szkolenia w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego prowadzi nie tylko działalność doradczą i pomocową dla organizacji pozarządowych, ale także szkoleniową.

Dodano: 27 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. archiwum Bialobrzegi24.net

Pilica Białobrzegi wraca na zwycięską ściężkę! Pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn

  • Sport
  • Białobrzegi

W spotkaniu X kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn 2:1.

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Wielki powrót sekcji szachowej do Białobrzegów – MGOK otwiera nabór!

  • Kultura
  • Białobrzegi

Po długiej przerwie, szachy znowu w Białobrzegach! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności na zajęcia które startują już w październiku!

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Zdecyduj co powstanie w Twoim regionie!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 17 projektów w regionie radomskim i 29 ogólnowojewó...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Białobrzescy policjanci kolejny raz organizują zbiórkę krwi

  • Wkrótce
  • Powiat Białobrzeski

W czwartek 7 października 2021 r. w godz. 8:00 – 12:00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, przy ul. Żeromskiego 23 zaparkowany będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym po raz drugi w tym roku odbędzie się zbiórka krwi...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net