Darmowo, funkowo dla społeczności Białobrzegów i okolic

9 listopada 2022 13:02; Informacja prasowa

Podobno nie ma nic za darmo. Są jednak wyjątki.


Czy wiecie na czym polega zasada GIVE IT BACK TO THE COMMUNITY? Pisząc krótko, jest to praca na rzecz społeczności, postawa charakteryzująca się dobrowolnym działaniem na rzecz pozytywnych zmian w najbliższym otoczeniu lub szeroko pojętej społeczności. Chodzi o swego rodzaju oddanie społeczności czegoś od siebie, jako wyraz wdzięczności za to co od niej otrzymujemy. Ta zasada funkcjonuje wśród obywateli, w biznesie odpowiedzialnym społecznie, ale także w kulturze hip hop. Zgodnie z tą zasadą działa także hip hopowa szkoła tańca KOSMOS, która organizuje serię darmowych warsztatów.

Na łamach Białobrzegi 24 mogliście już czytać o kulturze hip hop, jak powstała, jakie ma wartości, z jakich elementów się składa. Przypomnimy więc tylko, że swoje początki hip hop miał wśród ekonomicznie gorzej usytuowanych mieszkańców miasta Nowy Jork. Z czasem stał się światowym fenomenem, który narodził się na ulicach. Powstała więc niepisana zasada, że osoby, którym uda się dzięki tej kulturze zdobyć sławę, lepsze zarobki, nowe możliwości i perspektywy, będą działać na rzecz innych, wspierać rozwój społeczności i samej kultury. Jest to wyraz pokory, wdzięczności i szacunku.

W myśl tej zasady zorganizowane zostały warsztaty DARMOWO FUNKOWO w szkole tańca Kosmos. Będą to warsztaty ze stylu POPPING, który jest specjalnością jednego z trenerów Kosmosu – Łukasza UFO Łukomskiego. W listopadzie Ufo obchodzi swoje urodziny i w ramach prezentu, chce potańczyć z Wami swój ulubiony styl. W tym przypadku szkoła tańca działa zgodnie z zasadą GIVE IT BACK TO THE COMMUNITY.

„Codziennie pracujemy z Wami, naszą lokalną społecznością, a Wy chętnie zarażacie się od nas PASJĄ. Teraz chcemy dać tej społeczności coś od siebie, zupełnie za darmo, bez zobowiązań, bez ograniczeń, ale z wielką dawką zajawki. Chcemy dać Wam POPPING, a stylowi popping ofiarować Was. To nasz sposób aby odwdzięczyć się białobrzeskiej społeczności i społeczności poppingowej” - mówią trenerzy z Kosmosu.

Będą to pierwsze nieodpłatne warsztaty, ale nie ostatnie. Szkoła zapowiada serię spotkań dla swojej społeczności, tak aby każdy chętny miał szansę spróbować swoich sił w tańcu i poznać kulturę hip hop. Na warsztaty Kosmos zaprasza 19.11.2022, w sobotę o godzinie 13:00. Warsztaty będą trwały 1,5 godziny.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Iwona Śliwa: odwołano mnie ze stanowiska na podstawie pomówień i insynuacji

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Publikujemy oświadczenie, jakie wydała Iwona Śliwa, którą zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał bez wypowiedzenia ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 6 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Policja.pl

Okradł mieszkanie w Białobrzegach. Teraz może "posiedzieć" nawet 10 lat

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Białobrzescy policjanci zatrzymali 40-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w...

Dodano: 5 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Wiadomo dlaczego odwołano dyrektor liceum w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego opublikowano uchwałę w sprawie odwołania bez wypowiedzenia Pani Iwony Śliwy ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 4 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. lobialobrzegi.pl

Trzęsienie ziemi w białobrzeskim liceum! Ujawniono nieprawidłowości

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał ze stanowiska długoletnią dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej, Iwonę Śliwę.

Dodano: 1 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Wnętrza budynku OSP w Kożuchowie (fot. Bialobrzegi24.net)

Wyśmierzyce. Po remoncie dachu: grzyb, odpadające tynki i basen na podłodze

  • Aktualności
  • Wyśmierzyce

Mieszkańcy miejscowości Kożuchów w gminie Wyśmierzyce skarżą się, że przez źle wykonany remont dachu, dewastacji ulega budynek miejscowej remizy.

Dodano: 30 listopada 2022 r. Komentowano: 3 razy Autor: Bialobrzegi24.net