Bożonarodzeniowy XV Konkurs Recytatorski Idą Święta

18 listopada 2021 08:26; Informacja prasowa

Wszystkich miłośników poezji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Bożonarodzeniowym XV Konkursie Recytatorskim pt. „Idą Święta”.


Konkurs odbędzie się w dniu 16 grudnia 2021r. (czwartek) o godzinie 9:00 w Sali tanecznej MGOK Białobrzegi, ul. Kościelna 31.

Aby wziąć udział w festiwalu poezji należy dostarczyć kartę zgłoszeniową do Sekretariatu MGOK do dnia 10 grudnia 2021r. (piątek) do godziny 15:00. Każda placówka może wytypować do udziału w Konkursie maksimum sześciu uczestników.

Recytatorzy mogą zaprezentować wiersze dowolnych autorów z zakresu literatury dziecięcej, młodzieżowej oraz dla dorosłych adekwatnie do kategorii wiekowej, o tematyce związanej z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

Celem konkursu jest popularyzacja poezji dla dzieci, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów świątecznych.

Zapraszamy na stronę internetową www.mgok.bialobrzegi.pl z zamieszczonymi dokumentami do pobrania,

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Patrycja Trojanowska

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Adam Bolek (burmistrz Białobrzegów), Łukasz Fonfara (prezes zielona-energia.com), Jacek Kacprzak (prezes Pilicy Białobrzegi)

Zielona-energia.com zacieśnia współpracę z Pilicą Białobrzegi i miastem

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W środę na stadionie miejskim podpisano nową umowę sponsorską pomiędzy firmą zielona-energia.com a Miejskim Klubem Sportowym Pilica Białobrzegi.

Dodano: 1 grudnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 211

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" m.in. materiały o umowie partnerstwa 19 samorządów z północnego Mazowsza na rzecz budowy kolei z Przasnysza przez Zegrze do Warszawy...

Dodano: 30 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Laureaci Białobrzeskiego Festiwalu Piosenki

XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory (FOTO i VIDEO)

  • Kultura
  • Białobrzegi

W piątek w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 odbył się XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory. Patronat medialny sprawował portal Bialobrzegi24.net.

Dodano: 28 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi

Mecz odwołany. Koniec piłkarskiego roku dla Pilicy Białborzegi

  • Sport
  • Białobrzegi

Śnieg, jaki spadł na boisku Znicza Biała Piska uniemożliwił rozegranie zaplanowanego na sobotę meczu. Miało być to pierwsze spotkanie z rundy wiosennej rozegrane awansem.

Dodano: 27 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Różowo, nietypowo, kolorowo

  • Po godzinach
  • Białobrzegi

Fundacja Koalicja Dla Młodych rozchmurza jesienne humory. Przy siedzibie Fundacji na ulicy Reymonta pojawiła się RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY. Jest oryginalna, wesoła, rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. To nowy, ciekawy punkt na mapie Biał...

Dodano: 26 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Inforamacja prasowa