Białobrzeski sukces w kosmicznym rytmie

22 listopada 2021 10:36; Informacja prasowa

W niedzielę 21 listopada Białobrzegi błyszczały na parkiecie w Ostrowi Mazowieckiej. Aż cztery grupy młodych tancerzy ze szkoły tańca Kosmos wzięły udział w prestiżowym turnieju tańca OSTROWSKI STYL 2021.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Świetni sędziowie, fantastyczna publiczność i tancerze z całego kraju mogli zobaczyć jak się tańczy nad Pilicą.

Białobrzeską szkołę reprezentowały grupy GWIAZDKI, KOMETKI, RAKIETKI i DZIECI KOSMOSU. Najmłodsza grupa – GWIAZDKI, to przedszkolaki tańczące razem od września pod okiem trenerki Katarzyny ŻABKI Miazgi. Ten turniej był ich debiutem i wróciły z niego z pucharem za DRUGIE MIEJSCE w swojej kategorii wiekowej.

Debiutowała także formacja KOMETKI (prowadzona przez Łukasza UFO Łukomskiego i wspomnianą już Panią Żabkę), która w swojej kategorii okazała się być NAJLEPSZA i dzięki nim w Białobrzegach zagościł puchar za PIERWSZE MIEJSCE.

Ci sami trenerzy przygotowali także ekipę RAKIETKI, które wywalczyły piękną prezentacją TRZECIE MIEJSCE. Najstarsza grupa ze szkoły tańca Kosmos, która rywalizowała podczas tych zawodów to DZIECI KOSMOSU. Przed tą grupą stało potężne wyzwanie, pierwszy raz bowiem startowali w nowej dla nich kategorii wiekowej – STREET DANCE 12-15 LAT. To bardzo trudna kategoria i silna konkurencja. Dzieci Kosmosu to jednak mocni zawodnicy i do nowej kategorii weszli w wielkim stylu.

Wszyscy białobrzescy tancerze pokazali się w nowych choreografiach przygotowanych na ten sezon taneczny, wszystkie układy utrzymane były w hip hopowym stylu, a oprócz swojego tanecznego warsztatu pokazali wielką PASJĘ i SERCE do tańca.

To kolejne już sukcesy tancerzy z Kosmosu i kolejne powody do dumy dla białobrzeżan. Te występy i sukcesy są szczególnie istotne w tych skomplikowanych czasach, kiedy treningi były wstrzymane w związku z pandemią lub prowadzane w formie online. Możliwość spotykania się z rówieśnikami, zdrowej konkurencji i dzielenia pasji to fenomenalne lekarstwo na wiele problemów.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Ależ thriller na stadionie w Białobrzegach!

  • Sport
  • Białobrzegi

Pilica grając w ósemkę zdołała w ostatniej minucie dogrywki doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie jednak w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Legii II Warszawa, i to oni zagrają w mazowieckim finale Pucharu Polski.

Dodano: 18 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net