Białobrzeski sukces w kosmicznym rytmie

22 listopada 2021 10:36; Informacja prasowa

W niedzielę 21 listopada Białobrzegi błyszczały na parkiecie w Ostrowi Mazowieckiej. Aż cztery grupy młodych tancerzy ze szkoły tańca Kosmos wzięły udział w prestiżowym turnieju tańca OSTROWSKI STYL 2021.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Świetni sędziowie, fantastyczna publiczność i tancerze z całego kraju mogli zobaczyć jak się tańczy nad Pilicą.

Białobrzeską szkołę reprezentowały grupy GWIAZDKI, KOMETKI, RAKIETKI i DZIECI KOSMOSU. Najmłodsza grupa – GWIAZDKI, to przedszkolaki tańczące razem od września pod okiem trenerki Katarzyny ŻABKI Miazgi. Ten turniej był ich debiutem i wróciły z niego z pucharem za DRUGIE MIEJSCE w swojej kategorii wiekowej.

Debiutowała także formacja KOMETKI (prowadzona przez Łukasza UFO Łukomskiego i wspomnianą już Panią Żabkę), która w swojej kategorii okazała się być NAJLEPSZA i dzięki nim w Białobrzegach zagościł puchar za PIERWSZE MIEJSCE.

Ci sami trenerzy przygotowali także ekipę RAKIETKI, które wywalczyły piękną prezentacją TRZECIE MIEJSCE. Najstarsza grupa ze szkoły tańca Kosmos, która rywalizowała podczas tych zawodów to DZIECI KOSMOSU. Przed tą grupą stało potężne wyzwanie, pierwszy raz bowiem startowali w nowej dla nich kategorii wiekowej – STREET DANCE 12-15 LAT. To bardzo trudna kategoria i silna konkurencja. Dzieci Kosmosu to jednak mocni zawodnicy i do nowej kategorii weszli w wielkim stylu.

Wszyscy białobrzescy tancerze pokazali się w nowych choreografiach przygotowanych na ten sezon taneczny, wszystkie układy utrzymane były w hip hopowym stylu, a oprócz swojego tanecznego warsztatu pokazali wielką PASJĘ i SERCE do tańca.

To kolejne już sukcesy tancerzy z Kosmosu i kolejne powody do dumy dla białobrzeżan. Te występy i sukcesy są szczególnie istotne w tych skomplikowanych czasach, kiedy treningi były wstrzymane w związku z pandemią lub prowadzane w formie online. Możliwość spotykania się z rówieśnikami, zdrowej konkurencji i dzielenia pasji to fenomenalne lekarstwo na wiele problemów.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Adam Bolek (burmistrz Białobrzegów), Łukasz Fonfara (prezes zielona-energia.com), Jacek Kacprzak (prezes Pilicy Białobrzegi)

Zielona-energia.com zacieśnia współpracę z Pilicą Białobrzegi i miastem

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W środę na stadionie miejskim podpisano nową umowę sponsorską pomiędzy firmą zielona-energia.com a Miejskim Klubem Sportowym Pilica Białobrzegi.

Dodano: 1 grudnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 211

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" m.in. materiały o umowie partnerstwa 19 samorządów z północnego Mazowsza na rzecz budowy kolei z Przasnysza przez Zegrze do Warszawy...

Dodano: 30 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Laureaci Białobrzeskiego Festiwalu Piosenki

XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory (FOTO i VIDEO)

  • Kultura
  • Białobrzegi

W piątek w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 odbył się XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory. Patronat medialny sprawował portal Bialobrzegi24.net.

Dodano: 28 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi

Mecz odwołany. Koniec piłkarskiego roku dla Pilicy Białborzegi

  • Sport
  • Białobrzegi

Śnieg, jaki spadł na boisku Znicza Biała Piska uniemożliwił rozegranie zaplanowanego na sobotę meczu. Miało być to pierwsze spotkanie z rundy wiosennej rozegrane awansem.

Dodano: 27 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Różowo, nietypowo, kolorowo

  • Po godzinach
  • Białobrzegi

Fundacja Koalicja Dla Młodych rozchmurza jesienne humory. Przy siedzibie Fundacji na ulicy Reymonta pojawiła się RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY. Jest oryginalna, wesoła, rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. To nowy, ciekawy punkt na mapie Biał...

Dodano: 26 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Inforamacja prasowa