Białobrzeska FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH ruszyła z programem WOLONTARIAT Z KLEMENTYNĄ

6 września 2021 14:03; Informacja prasowa

Wolontariat daje realny wpływ na lokalną społeczność, najbliższe otoczenie, ale także poczucie spełnienia, satysfakcję i radość. Jeżeli jesteś osobą chętną do pomagania innym, aktywną i szukającą nowych wyzwań, dbasz o swoją przyszłość i chcesz należeć do rodziny Fundacji Koalicja dla Młodych, to właśnie dla Ciebie jest Wolontariat z Klementyną.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe


Aby stać się częścią naszej drużyny wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej Fundacji – www.fundacjakdm.org, a my skontaktujemy się z Tobą. To proste. Dzięki naszemu programowi możesz nie tylko zmieniać swoje otoczenie i pomagać innym, zależy nam na Tobie, dlatego dbamy o Ciebie. Nasi wolontariusze zyskują KARTĘ WOLONTARIUSZA, dzięki której mają dostęp do dedykowanych zniżek u naszych partnerów i darczyńców, otrzymują certyfikaty, rekomendacje oraz zaświadczenia,  są wprowadzeni do naszego systemu polecania pracowników i pracodawców, aby podnosić swoje kwalifikacje mają możliwość udziału w warsztatach indywidualnych i grupowych, otrzymują oczywiście także dostęp do miejsca i sprzętu potrzebnego do pracy i rozwoju. Uważamy wolontariuszy za bohaterów, zasługują na szacunek i my go okazujemy, zasługują na to, ponieważ pomagają. A komu pomagają? Członkowie naszej DRUŻYNY KLEMENTYNY mogą pomagać seniorom, osobom samotnym i potrzebującym. Jesteśmy także dla dzieci i młodzieży oraz siebie nawzajem. Doskonałą opcją dla osób chcących zdobyć doświadczenie w pracy biurowej, organizacji eventów, współpracy przy realizacji dużych i małych projektów, marketingu czy fundraisingu, jest zaangażowanie w pracę samej Fundacji. Wolontariusze Klementyny mogą także aktywnie wspierać środowisko, zwierzęta, dbać o naszą planetę. Potrzeb jest naprawdę dużo, my będąc blisko naszej lokalnej społeczności wiemy o tym doskonale, wiemy też, że to właśnie WOLONTARIAT jest kluczowy, aby tu gdzie żyjemy było nam dobrze. Jesteś potrzebny, jesteś ważny, zostań częścią naszej rodziny i dołącz do TEAM KLEMENTYNA. Wolontariat jest OK.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Szkolenia w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH w ramach Białobrzeskiego Centrum Obywatelskiego prowadzi nie tylko działalność doradczą i pomocową dla organizacji pozarządowych, ale także szkoleniową.

Dodano: 27 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. archiwum Bialobrzegi24.net

Pilica Białobrzegi wraca na zwycięską ściężkę! Pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn

  • Sport
  • Białobrzegi

W spotkaniu X kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn 2:1.

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Wielki powrót sekcji szachowej do Białobrzegów – MGOK otwiera nabór!

  • Kultura
  • Białobrzegi

Po długiej przerwie, szachy znowu w Białobrzegach! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności na zajęcia które startują już w październiku!

Dodano: 26 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Zdecyduj co powstanie w Twoim regionie!

  • Aktualności
  • Mazowsze

Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 17 projektów w regionie radomskim i 29 ogólnowojewó...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Białobrzescy policjanci kolejny raz organizują zbiórkę krwi

  • Wkrótce
  • Powiat Białobrzeski

W czwartek 7 października 2021 r. w godz. 8:00 – 12:00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, przy ul. Żeromskiego 23 zaparkowany będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym po raz drugi w tym roku odbędzie się zbiórka krwi...

Dodano: 24 września 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net