Białobrzegi zwyciężają! Kolejny sukces szkoły tańca KOSMOS

22 czerwca 2021 13:49; Informacja prasowa

Tym razem podopieczni Katarzyny "Żabki" Miazgi i Łukasza "Ufo" Łukomskiego wywalczyli aż 10 nagród.


19 czerwca odbył się festiwal tańca HOLIDAY GRAND PRIX i oczywiście nie zabrakło na nim reprezentantów ziemi białobrzeskiej. Tancerze Kosmosu walczyli zarówno w kategoriach hip hop/street dance/popping solo, jak i w formacjach. Pierwszy raz w turnieju wzięły udział tańczące przedszkolaki, czyli grupa GWIAZDKI (4-5 lat) i zdobyli swoją pierwszą nagrodę. Gwiazdki zaprezentowały się w układzie do piosenki Majki Jeżowskiej "RYTM I MELODIA", nie tylko zatańczyły, ale także zaśpiewały (prawie tak wspaniale jak Majka, a na pewno równie słodko)  i zdobyły swoje pierwsze dyplomy, medale i puchar za zajęcie PIERWSZEGO MIEJSCA. Pierwsze miejsce w swojej kategorii zdobyła także formacja "RAKIETKI", natomiast grupy KOMETKI i DZIECI KOSMOSU zajęły w swoich kategoriach miejsca drugie i otrzymają srebrne medale. Komisja sędziowska wyróżniła także grupę DZIECI KOSMOSU dodatkową NAGRODĄ SPECJALNĄ, doceniając ich hip hopowy charakter i choreografię stworzoną do polskich utworów rapowych. To kolejne sukcesy grup ze szkoły tańca Kosmos, które są tym bardziej wyjątkowe w sezonie tanecznym pełnym lockdownów, treningów online i wielu innych przeciwności. Ale nie tylko formacje pokazały klasę. W GRAND PRIX tańczyli także soliści; Marysia, Małgosia, Amelka, Milenka i Mikołaj. Solowe prezentacje tańczących podopiecznych Kosmosu także wypadły fenomenalnie i w stylach popping oraz hip hop udało się zdobyć dwa brązowe medale i trzy złote medale. W Kosmosie TANIEC, PASJA i KULTURA idą w parze z SUKCESEM. Od rozpoczęcia swojej działalności w Białobrzegach, szkoła tańca Kosmos zawitała już na wielu turniejach i zawsze tancerzom udaje się wywalczyć wysokie noty, zaznaczając Białobrzegi na tanecznej mapie Polski.

(inf. prasowa)

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Burmistrz Adam Bolek i prezes firmy EnergoSter Sp. z o.o. Mariusz Mejka

Nowy inwestor wchodzi do Białobrzegów

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W Specjalnej Strefie Ekonomicznej zainwestuje firma EnergoSter. Gmina Białobrzegi sprzedała działkę, na której inwestor wybuduje zakład pracy.

Dodano: 29 lipca 2021 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. KPP w Białobrzegach

Święto Policji w Białobrzegach. Awanse odebrało 16 stróżów prawa

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

23 lipca policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach obchodzili swoje Święto. W 102 rocznicę powstania Policji Państwowej wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Dodano: 28 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 193

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy, m.in. o utworzeniu nowego oddziału neurologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach, inwestycjach sportowych w gminie Rzewnie i...

Dodano: 27 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny

Pięciu nowych zawodników w Pilicy! To jeszcze nie koniec transferów

  • Sport
  • Białobrzegi

W ostatnim czasie białobrzeski klub zakontraktował pięciu nowych futbolistów.

Dodano: 26 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Zakończyła się Wakacyjna Podróż z Klementynką

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

23.07.2021 zakończyliśmy 3 tygodnie Wakacyjnej Podróży z Klementyną. To projekt, który zapewnił dzieciom z terenów wiejskich powiatu białobrzeskiego opiekę, edukację i aktywnie spędzony czas w okresie wakacyjnym.

Dodano: 26 lipca 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa