Białobrzegi wiedzą, co to hip hop (VIDEO!)

12 lutego 2022 09:11; Informacja prasowa

W Białobrzegach kultura hip hop ma się coraz lepiej. Na łamach naszego serwisu mogliście już czytać o tej kulturze i wiecie, że składa się z wielu elementów, między innymi muzyki i tańca. W ostatnich dniach pojawił się w sieci nowy utwór muzyczny z naszego regionu.


Kasia ŻABKA Miazga i Łukasz UFO Łukomski ze szkoły tańca KOSMOS znani są z poppingu, dancehallu, tańczenia hip hopu na parkiecie i na ulicach. Uczą także tańczyć hip hop młodych pasjonatów w Białobrzegach i organizują taneczne wydarzenia. Tym razem jednak poszli w nieco innym kierunku i nagrali swój utwór hip hopowy. Ich drugi już wspólny numer nosi tytuł „Dystans” i w warstwie lirycznej odnosi się do potrzeby życia między ludźmi, naszej stadnej natury. Porusza temat wydarzeń związanych z sytuacją pandemiczną, opisuje jak bardzo istotne jest abyśmy żyli razem i nie izolowali się od drugiego człowieka. DYSTANS jest już do posłuchania i oglądania na youtube. Duet z Kosmosu dołączył do znanych lokalnych wykonawców tego gatunku muzycznego, ekipy MRK NOOK, Kondzia RDZ i zespołu Hlopaky w tworzeniu lokalnego rapu.

Teledysk nagrany w Białobrzegach możecie obejrzeć tutaj:Zapraszamy do odsłuchu i podzielenia się swoją opinią.

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Już w ten weekend Majowe Dni Białobrzegów!

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Mateusz Mijal, Miły Pan, Long&Junior, Hlopaky, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Lady Pank - to wszystko czeka nas już w najbliższy weekend podczas Majowych Dni Białobrzegów 2022.

Dodano: 20 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi

PILNE! Meredes stanął w płomieniach

  • Aktualności
  • Stara Błotnica

W czwartkowy wieczór w miejscowości Kadłubek w gminie Stara Błotnica doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach

W Białobrzegach uczczono pamięć Grzegorza Przemyka

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę, 15 maja 2022 r. w Białobrzegach odbyły się uroczystości poświęcone pamięci Grzegorza Przemyka i jego matki, Barbary Sadowskiej.

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Na co wydadzą pieniądze?

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Radni województwa mazowieckiego przyznali pierwsze dofinansowania w ramach programów wsparcia. Pomoc dla sołectw oraz środki na inwestycje w ochronę powietrza i klimatu – w powiecie białobrzeskim dofinansowanych zostanie w sumie 17 projektó...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Fot. KPP w Białobrzegach

Podinsp. Paweł Ozga został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

W poniedziałek podczas odprawy kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, kierujący białobrzeską jednostką mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk serdecznie powitał i złożył gratulacje podinsp. Pawłowi Ozdze, który objął...

Dodano: 19 maja 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net