Białobrzegi w teledysku muzyków z Radomia

5 lipca 2022 14:43; Informacja prasowa

Nie pierwszy raz białobrzeski Kosmos pokazał, że Białobrzegi faktycznie urzekają. Tym razem instruktorzy z tej szkoły tańca zostali zaproszeni do udziału w teledysku radomskiego duetu muzyków.


Raper 300 Mil i producent BoryRobiBity stworzyli hip hopową epkę „TAKI MYK”, na której znajduje się sześć utworów. Wszystkie z pewnością zadowolą słuchaczy tego gatunku muzycznego. Świetne podkłady, dobre teksty, rymy na najwyższym poziomie i treści, które warto zrozumieć. „TAKI MYK” jest dostępny nie tylko w opcji on line, pojawił się także na płycie CD, a co ciekawe też na kasecie, co dodaje smaku temu wydawnictwu.

Jeden z utworów nosi tytuł „W TAŃCU” i jest interesującym numerem o życiu, związku, partnerstwie, a do tego doskonałym numerem na letni czas relaksu i zabawy. To właśnie do tego numeru powstał teledysk z tancerzami z Kosmosu. O Kosmosie już wielokrotnie było głośno, młodzi tancerze trenującym pod okiem kosmicznych instruktorów zdobyli już wiele nagród na ogólnopolskich turniejach, dodają kolorytu naszej okolicy tańcząc na ulicach i biorą udział w pokazach na lokalnych wydarzeniach. Na obrazku, obok rapera, możecie obejrzeć instruktorów z tej białobrzeskiej szkoły – Żabkę, Bgirl Zu i Ufo. Teledysk miał swoją premierę w dniu wczorajszym (04.07.22.) i jesteśmy przekonani, że to nie ostatni raz kiedy Białobrzegi przyciągną do siebie artystów z innych miast. Fajnie, że mamy coraz więcej powodów do chwalenia się i dostrzegają to nie tylko mieszkańcy regionu.

Zapraszamy do oglądania teledysku i posłuchania „W TAŃCU”

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Iwona Śliwa: odwołano mnie ze stanowiska na podstawie pomówień i insynuacji

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Publikujemy oświadczenie, jakie wydała Iwona Śliwa, którą zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał bez wypowiedzenia ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 6 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Policja.pl

Okradł mieszkanie w Białobrzegach. Teraz może "posiedzieć" nawet 10 lat

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Białobrzescy policjanci zatrzymali 40-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w...

Dodano: 5 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Wiadomo dlaczego odwołano dyrektor liceum w Białobrzegach

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego opublikowano uchwałę w sprawie odwołania bez wypowiedzenia Pani Iwony Śliwy ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 4 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. lobialobrzegi.pl

Trzęsienie ziemi w białobrzeskim liceum! Ujawniono nieprawidłowości

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał ze stanowiska długoletnią dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej, Iwonę Śliwę.

Dodano: 1 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Wnętrza budynku OSP w Kożuchowie (fot. Bialobrzegi24.net)

Wyśmierzyce. Po remoncie dachu: grzyb, odpadające tynki i basen na podłodze

  • Aktualności
  • Wyśmierzyce

Mieszkańcy miejscowości Kożuchów w gminie Wyśmierzyce skarżą się, że przez źle wykonany remont dachu, dewastacji ulega budynek miejscowej remizy.

Dodano: 30 listopada 2022 r. Komentowano: 3 razy Autor: Bialobrzegi24.net