Białobrzegi POPularne! (VIDEO)

20 października 2021 17:12; Informacja prasowa

Białobrzegi zyskują na popularności wśród tancerzy z całej Polski, szczególnie tych zajmujących się stylem POPPING.


Miniony weekend był pod tym względem wyjątkowy. Już po raz kolejny nasze miasto odwiedziła ekipa STILLUSIONS, w której skład wchodzą topowi tancerze z Krakowa, Gdańska, Opola, Lublina i naszych Białobrzegów, a konkretnie Kosmosu. Przyjechali tutaj na wspólne treningi, tworzyć nowe choreografie na pokazy i zawody, ale nie tylko. W sobotę wspólnie oglądali program MAM TALENT, w którym to programie wystąpiła Agata, jedna z tancerek tej ekipy. Swój występ zobaczyła w Białobrzegach i razem z ekipą cieszyła się słysząc od sędziów programu 3 RAZY TAK! Po mocnym treningu i emocjach telewizyjnego show, STILLUSIONS CREW pojawili się na białobrzeskim rynku. Nagrywali ujęcia do teledysku promującego nowy album muzyczny artysty z Lublina – PITZO. W przyszłym tygodniu album ujrzy światło dzienne, a klip ma zachęcić do zakupu czwartego już albumu o nazwie PITZO POPPING SHOTS. Cały album tworzony jest z myślą o tancerzach, ale jego funkowe brzmienie jest po prostu przyjemne dla ucha i sprawdzi się także w samochodzie, na imprezie, czy do posłuchania w domu. Ujęcia z naszego rynku już promują, zarówno album, tancerzy, jak i nasze urokliwe miasto. W teledysku możecie podziwiać także naszych reprezentantów, ŻABKĘ i UFO ze szkoły tańca KOSMOS.

Widzieliście już? Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, to zachęcamy

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Adam Bolek (burmistrz Białobrzegów), Łukasz Fonfara (prezes zielona-energia.com), Jacek Kacprzak (prezes Pilicy Białobrzegi)

Zielona-energia.com zacieśnia współpracę z Pilicą Białobrzegi i miastem

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W środę na stadionie miejskim podpisano nową umowę sponsorską pomiędzy firmą zielona-energia.com a Miejskim Klubem Sportowym Pilica Białobrzegi.

Dodano: 1 grudnia 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 211

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" m.in. materiały o umowie partnerstwa 19 samorządów z północnego Mazowsza na rzecz budowy kolei z Przasnysza przez Zegrze do Warszawy...

Dodano: 30 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny
Laureaci Białobrzeskiego Festiwalu Piosenki

XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory (FOTO i VIDEO)

  • Kultura
  • Białobrzegi

W piątek w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 odbył się XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory. Patronat medialny sprawował portal Bialobrzegi24.net.

Dodano: 28 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi

Mecz odwołany. Koniec piłkarskiego roku dla Pilicy Białborzegi

  • Sport
  • Białobrzegi

Śnieg, jaki spadł na boisku Znicza Biała Piska uniemożliwił rozegranie zaplanowanego na sobotę meczu. Miało być to pierwsze spotkanie z rundy wiosennej rozegrane awansem.

Dodano: 27 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Różowo, nietypowo, kolorowo

  • Po godzinach
  • Białobrzegi

Fundacja Koalicja Dla Młodych rozchmurza jesienne humory. Przy siedzibie Fundacji na ulicy Reymonta pojawiła się RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY. Jest oryginalna, wesoła, rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. To nowy, ciekawy punkt na mapie Biał...

Dodano: 26 listopada 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Inforamacja prasowa