Zamknij

Ależ thriller na stadionie w Białobrzegach!

20:37, 18.05.2022 Bialobrzegi24.net
Skomentuj
Pilica grając w ósemkę zdołała w ostatniej minucie dogrywki doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie jednak w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Legii II Warszawa, i to oni zagrają w mazowieckim finale Pucharu Polski.

Na prawdziwy rollercoaster wsadzili kibiców piłkarze Pilicy i Legii II Warszawa, którzy rywalizowali w środowe późne popołudnie w pół finale Pucharu Polski na szczeblu MZPN.

Po regulaminowym czasie gry było 1:1. W dogrywce piłkarze gospodarzy obejrzeli aż trzy czerwone kartki: Å»urawski (102. min. Pilica, za dwie żółte), Korczakowski (117. min. Pilica, za dwie żółte), Kencel (120. min. Pilica, za dwie żółte). Pilica przegrywała, ale w ostatniej minucie udało się wywalczyć rzut karny, który na gola zamienił Marcin Bykowski.

W serii jedenastek skuteczniejsi byli już jednak goście ze stolicy.

Pilica Białobrzegi – Legia II Warszawa (2:2, karne 2:4)

Gole: Zawadzki (87. min.), Bykowski (120. min. – k.) – Mustafajew (90. min. – k.), Kwiatkowski (93. min.)